Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Saly – platforma e-commerce B2B do zarządzania sprzedażą

Opis projektu: Nieustannie rozwijamy platformę e-commerce B2B klasy Enterprise dostępną w chmurze (SaaS), aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów biznesowych i pomóc dużym firmom handlowym nadążyć za rynkiem.

Jesteśmy na etapie wyboru kluczowych partnerów biznesowych, rozwoju oprogramowania zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz wdrożenia kolejnych modułów usprawniających sprzedaż B2B online.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Dzięki dużemu doświadczeniu w projektowaniu i cyfryzacji procesów sprzedaży, wiemy jak ważna jest transformacja obecnego podejścia.

Od 10 lat specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania do optymalizacji procesów biznesowych i wsparcia sprzedaży B2B. Dlatego postanowiliśmy stworzyć technologiczne rozwiązanie spełniające najnowsze trendy oraz odmieniające oblicze sprzedaży internetowej B2B.

Dla kogo: Platforma B2B Saly jest dedykowana producentom, hurtowniom i dystrybutorom. Dla średnich i dużych firm działających w modelu “sprzedaży tradycyjnej” lub tych, które chcą zmienić aktualny system zamówieniowy B2B na bardziej nowoczesny i użyteczny.

Produkt jest dostępny w 2 wersjach: EASY i PRO.

1. Saly EASY to idealne rozwiazanie dla firm, które dopiero zaczynają transformację cyfrową, potrzebują prostego i wydajnego narzędzia do sprzedaży B2B online.

2. Saly PRO jest odpowiedzią na potrzeby i wymagania dynamicznie rozwijających się firm z uporządkowanymi procesami biznesowymi i rozbudowanym działem handlowym.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, inne

Pomysłodawcy projektu: Software house Pure Interactive od 10 lat specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania B2B oraz aplikacji webowych dla:

– działów sprzedaży firm,
– działów obsługi klienta i automatyzacji obsługi klienta,
– działów marketingu i komunikacji,
– działów rozwoju biznesu i lead generation.

Budujemy dobry business software np. do:

– automatyzacji obsługi i zarządzania zamówieniami on-line,
– niestandardowych i złożonych procesów biznesowych (systemy klasy CRM),
– integracji z systemami ERP,
– obsługi flot samochodowych,
– prowadzenia prezentacji marketingowych na tabletach,
– przeprowadzania testów online i konkursów (responsive),
– prowadzenia i zarządzania programami lojalnościowymi.

Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj: https://www.pureinteractive.pl/work/

Konkurencja: Główną konkurencją mogą być dla nas wysoko rozwinięte stare systemy dedykowane lub te oparte o silniki open source.

Uważamy jednak, że żadne z dostępnych rozwiązań do sprzedaży hurtowej online nie może konkurować z nami pod względem User Experience i designu. Potwierdza to nasza obecność w finale konkursu Dobry Wzór 2020.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: W najbliższym czasie stawiamy sobie za cel zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i wsparcia dla naszych obecnych klientów oraz, oczywiście, pomoc innym firmom w optymalizacji ich procesów sprzedażowych B2B za pomocą platformy Saly.

Zespół: 15-20 pracowników

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Saly – platforma e-commerce B2B z analityką Business Intelligence i automatyzacją zarządzania sprzedażą

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.