Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Secfense

Opis projektu: Rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa oferowane dużym organizacjom. Mamy już za sobą wiele wdrożeń w tym jedno bankowe w banku BNP Paribas.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: 15 lat doświadczeń founderów w cybersecurity i sprzedaży IT zarówno od strony dostawcy jak i odbiorcy usług.

Dla kogo: banki, duże instytucje

Finansowanie: fundusz Venture Capital

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Ludzie stojący za Secfense pracują w branży od prawie dwóch dekad. Prezes i współzałożyciel Tomasz Kowalski posiada blisko 20-letnie doświadczenie w sprzedaży technologii IT, brał udział w setkach wdrożeń sprzętu i oprogramowania w dużych i średnich firmach z branży finansowej, telekomunikacyjnej, przemysłowej i wojskowej. .

Marcin Szary jest współzałożycielem, CTO i osobą odpowiedzialną za architekturę i rozwój produktów Secfense. Marcin ma prawie 20-letnie doświadczenie techniczne ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa i zarządzania tożsamością. Przed Secfense zajmował stanowisko CTO w wielu startupach z branży mobilnej, telekomunikacyjnej i bezpieczeństwa. Był odpowiedzialny za działania badawczo-rozwojowe w zakresie uwierzytelniania wieloskładnikowego, płatności mobilnych, usług powiadamiania w sieciach GSM i nie tylko.

Konkurencja: Okta, Duo, One Login.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Zdobycie kolejnych 3 kontraktów z branży finansowej w Polsce i pierwszego kontraktu zagranicznego.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Secfense

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.