Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Słuchawki FEDERAL 40

Opis projektu: Produkujemy słuchawki dokanałowe z łusek nabojów. Słuchawki wykonywane są ręcznie z oryginalnych łusek nabojów .40S&W sprowadzanych z USA. Po miesiącach testów udało nam się stworzyć produkt o niesamowitym wyglądzie i bardzo dobrym brzmieniu. W ofercie posiadamy również nakrętki na wentyle wykonane z łusek. Od września 2016 roku sprzedajemy słuchawki poprzez nasz sklep internetowy.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysł narodził się tam skąd pochodzi nasz materiał na słuchawki, czyli na strzelnicy 🙂

Dla kogo: Głównie użytkownicy smartphonów płci męskiej w wieku 15-30 lat, ale mamy także sporo zamówień od kobiet.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Dawid Wola – pomysłodawca, właściciel i wykonawca produktu. Posiada 10 letnie doświadczenie w e-commerce, reklamie i marketingu internetowym.

Konkurencja: Na rynku jest kilkanaście producentów słuchawek. Ręczne wykonanie, oryginalny i niespotykany wygląd, bardzo dobre parametry dźwięku oraz cena to cechy którymi możemy konkurować z dużymi firmami.

Rynki: gobalny

Najbliższe cele: Wprowadzenie nowych modeli słuchawek, zwiększenie sprzedaży, zwiększenie zatrudnienia.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Będzin (śląskie)

Słuchawki FEDERAL 40

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.