Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Szafagra! EVENTS

Zaczynaliśmy w Stowarzyszeniu Działań Nietypowych „Szatnia”. Tam nauczyliśmy się myśleć niestandardowo. Jeśli mamy kilka rozwiązań problemu, zawsze wybieramy te, które wszystkich wprowadzą w zdumienie. Od wielu lat zajmowaliśmy się kreowaniem wydarzeń kulturalnych na Śląsku. W końcu postanowiliśmy zmienić naszą pasję w sposób na życie.

Doświadczenie zebrane w czasie wcześniejszej działalności pozwala nam już na starcie oferować wysokiej jakości usługi. Wszystko, co tworzymy, powstaje dzięki olbrzymiej energii i zaangażowaniu. Eventy, które kreujemy wypełnione są naszą pasją. Po prostu: Szafa gra!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Każdy nasz event jest niepowtarzalny. Dokładnie taki, jakim sobie go wyobrażasz. Łączymy profesjonalizm z wyobraźnią, ale zawsze najważniejsze jest dla nas spełnienie życzeń klienta. Tworzymy nowe światy na Twoje zamówienie.

Bankiety i imprezy firmowe

Twoja firma obchodzi ważną rocznicę? Chcesz zapewnić swoim pracownikom dobrą i oryginalną zabawę? Szafagra! Events stworzy scenariusz bankietu, w trakcie którego nikt ani przez sekundę nie będzie się nudzić. Razem z klientem opracujemy dokładny przebieg eventu i wszystkie atrakcje dodatkowe.

Pikniki firmowe

Imprezy plenerowe są najlepszą okazją, by całe rodziny mogły wspólnie pobawić się przy dobrej muzyce, grillu i rozmaitych konkursach. Szafagra! Events zawsze tworzy ciepłą atmosferę beztroski i dba o rozrywkę każdego uczestnika, nieważne jak wielką imprezę organizuje.

Konferencje i szkolenia

Szafagra! Events zorganizuje każdego rodzaju konferencję i szkolenie. Zajmiemy się przygotowaniami i obsługą. Cała logistyka i kwestie techniczne są na naszej głowie. Wynajmiemy trenerów, znajdziemy odpowiednie pomieszczenia, zamówimy catering, zagospodarujemy czas osobom towarzyszącym.

Konferencje prasowe

Dziś każda firma musi prowadzić swoją politykę medialną. Wystarczy powierzyć nam zorganizowanie konferencji prasowej, by mieć pewność, że pojawią się odpowiednie media i że całość przebiegnie w Taki sposób, w jaki powinna.

Turystyka biznesowa
Jeśli ktoś z Twojej firmy wybiera się na Śląsk w interesach, nas te interesy w ogóle nie interesują. Za to zajmiemy się całym czasem wolnym. Zorganizujemy pobyt w taki sposób, że Śląsk okaże się kolorowy, fascynujący i pełen atrakcji. Naszą specjalną propozycją jest dzień ze stylistą.

Spotkania biznesowe
Zorganizujemy minuta po minucie Twoje spotkanie z kontrahentami. Zarezerwujemy stolik w modnej restauracji, ustalimy satysfakcjonujące wszystkich menu, a po części oficjalnej zaproponujemy dobrą zabawę w elitarnych lokalach.

Aranżacja stoisk na targach
Jeśli chcesz wypromować swój produkt lub usługę na targach wystawienniczych, my pomożemy stworzyć stoisko, które na długo zapadnie w pamięć wszystkich odwiedzających. Dzięki multimedialnemu podejściu zapewnimy efektowne i efektywne miejsce promocji Twojej firmy.

www.szafagra-events.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
WSM 28 paź 2017 (14:45)

Strona nie działa...