Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Targetdruk.pl

Opis projektu: Z początkiem roku zakończylismy budowę platformy do kolportażu ulotek wraz z kreatorem rejonów i rozpoczeliśmy działania promocyjne.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Dla naszych klientów od wielu lat realizujemy kampanie direct mailingowe oraz zasięgowe z wykorzystaniem mediów drukowanych. Zauważyliśmy wyraźny trend przechodzenia klientów z tradycyjnego składania zleceń do online. Kilku naszych klientów chciało składać zamówienia na kolportaż ulotek za pomocą kreatora. Takie narzędzie im dostarczyliśmy i przy okazji rozwinęliśmy w platformę dostępną dla wszystkich.

Dla kogo: Klientami są firmy z sektora MŚP w tym agencje reklamowe. Generalnie firmy, pragnace reklamować się na rynku lokalnym.

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Od ponad 25 lat działamy w branży poligraficznej i bogate doświadczenie oraz duży park maszynowy jest naszą przewagą na rynku. Brakowało w firmie osób z segmentu e-commerce, które firma pozyskała przeprowadzając rekrutację.

Konkurencja: Na rynku Polskim nie ma konkurencyjnej platformy. Żadna z drukarń czy firm kolportujących nie oferuje połączonych usług dostępnych całkowiecie online.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pozyskanie pierwszej grupy klientów i zebranie opinii o platformie. Wiemy iż jest to dopiero początek rozwoju systemu.

Zespół: 100 i więcej pracowników

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Targetdruk.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.