Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Termeet.in – szkoły, sekcje sportowe, kursy, korepetycje

Opis projektu: Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Termeet.in jest funkcjonalną wyszukiwarką różnego rodzaju szkół, sekcji lub kursów, gdzie przedsiębiorca może w pełni zaprezentować swoją ofertę i pozyskać potencjalnego odbiorcę proponowanych usług. Racja, ale nie do końca…

Termeet.in jest prostym, a jednocześnie bardzo pomocnym narzędziem do prowadzenia prywatnej szkoły, sekcji sportowej, kursów szkoleniowych oraz innych rodzajów działalności w których pobiera się opłaty abonamentowe lub jednorazowe.

Serwis na celu pomóc menedżerowi prowadzić rozliczenia finansowe zarówno z klientami (studentami) jak i zatrudnionymi pracownikami (nauczycielami). Przez automatyzację ewidencji procesu szkoleniowego praktycznie całkowicie odciążamy managera od prowadzenia ksiąg ewidencyjnych i żmudnych comiesięcznych podliczeń i rozliczeń.

System podzielony na trzy strefy: strefa ucznia, strefa nauczyciela, strefa managera.

Dla potencjalnych uczniów proponujemy funkcjonalną wyszukiwarkę szkół, kalendarz zajęć, dziennik elektroniczny, bibliotekę materiałów dydaktycznych oraz zestawienie rozliczeń finansowych.

Dla nauczycieli – możliwość utworzenia kalendarza zajęć grupowych lub indywidualnych z funkcją kopiowania lekcji cyklicznych, dziennik elektroniczny z ewidencją obecności, możliwość umieszczenia materiałów dydaktycznych oraz zestawienie rozliczeń finansowych.

Manager szkoły może zaprezentować swoją ofertę i pozyskać nowych klientów poprzez nasz katalog, prowadzić ewidencję uczniów oraz nauczycieli, tworzyć kalendarze zajęć grupowych lub indywidualnych z funkcją kopiowania lekcji cyklicznych, kontrolować przebieg lekcji i obecność na zajęciach, prowadzić ewidencje umów, płatności, rozrachunków z klientami i podwykonawcami, importować wyciągi przelewów bankowych ELIXIR lub MT940. Do dyspozycji również system raportowania, pozwalający w łatwy sposób kontrolować kondycję finansową przedsięwzięcia.

Branża / kategoria: dzieci, edukacja, sport

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Doświadczenie wskazuję, że większość małych przedsiębiorców prowadzi swoje szkoły w zeszytach. Pełnowartościowe oprogramowanie do prowadzenia szkoły jest kierowane głównie do dużych placówek i jest zbyt drogie. Podliczenie miesiąca działalności, rozliczenie się z podwykonawcami i klientami z zeszytu jest uciążliwe. Często dane się gubią, przestają być czytelne. Sprawdzenie salda z kontrahentem graniczy z cudem. Przy takim sposobie ewidencji przedsięwzięcie często funkcjonuje na pograniczu opłacalności.

Termeet.in proponuje poprzez elektroniczny system ewidencji obecności na zajęciach, całkowitą automatyzację rozrachunków zarówno z klientem (za skorzystanie z usługi w postaci odbytej lekcji), jak i z podwykonawcą (za wykonanie usługi poprzez prowadzenie lekcji). Przedsiębiorcy pozostaje tylko zaewidencjonować rzeczywiste wpłaty lub wypłaty pieniężne. Saldo rozrachunków i kondycją finansowa przedsięwzięcia jest pod całkowitą kontrolą.

Dla kogo: Termeet.in kieruje swą ofertę do przedsiębiorców, którzy prowadzą prywatne szkoły, sekcje sportowe, kursy szkoleniowe oraz inne rodzaje działalności za które pobierane opłaty abonamentowe lub jednorazowe. Do wszystkich tych, którzy prowadzą ewidencję przebiegu procesu szkoleniowego i rozliczenia na „kartkach” i w „zeszytach”.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama

Pomysłodawcy projektu: Twórcą Termeet.in jest prostafirma.pl – narzędzia informatyczne, która została założona w 2007 roku. Od początku istnienia firma koncentruje się na realizacji projektów, które znajdują zastosowanie głównie w sferze zarządzania przedsiębiorstwem. Oferowane przez firmę rozwiązania są stosowane wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie sprawnego przetwarzania informacji oraz gdzie technologie IT są narzędziem do oferowania produktów i usług.

Konkurencja: Nie badane.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Wdrożenie aplikacji mobilnej systemu Termeet.in. Wdrożenie systemu wymiany postów oraz komunikatora wewnętrznego.

Ciągły rozwój systemu poprzez współprace z obecnymi użytkownikami. Dostosowanie funkcjonalności w taki sposób, aby użytkowanie systemu przynosiło nie tylko korzyści zaoszczędzania czasu, ale i prawdziwą przyjemność.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)

Termeet.in – szkoły, sekcje sportowe, kursy, korepetycje

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.