Yoopies

Opis projektu: Yoopies narodził się we Francji i stamtąd przeniósł się na pobliskie kraje, skąd po czasie trafił do Polski.
W kraju nadbałtyckim jest na etapie wczesnego rozwoju.
Yoopies zaprasza do siebie korepetytorów, sprzątaczki, towarzyszy zwierząt i opiekunów zarówno osób
starszych jak i młodszych. Innowacyjne rozwiązanie, łączy w jednym miejscu aż pięć kategorii usług.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z idei Benjamina Suchara, który sam potrzebował szukał pomocy na rynku. Projekt powstał po kilku miesiącach i ewoluował do znanego w wielu krajach modelu.

Dla kogo: Naszym klientem są przede wszystkim osoby oferujące usługi w pięciu głównych kategoriach dostępnych na Yoopies, ale również osoby poszukujące pomocy tj. pracodawcy. Yoopies jest platformą łączącą te dwie grupy odbiorców.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są osoby podobne tym, które każdego dnia korzystają z naszego rozwiązania, które same napotkały problem na rynku i spróbowały go rozwiązać. Yoopies jest rozwiązaniem, które miało łączyć w sobie coś więcej, czego dotąd brakowało na rynku.

Konkurencja: Yoopies nie podchodzi do rynku jako wielu jego elementów, nasza platforma jest składową wielu takowych części, dlatego też trudno jest znaleźć bezpośredniego konkurenta Yoopies. Staramy się rozwijać w swoim tempie i być najlepsi w tym co robimy. Stawiamy na najlepszą formę tego co robimy i przekraczanie kolejnych granic.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższym czasie stawiamy na szybki rozwój w Polsce, podpisaliśmy już kilka umów z partnerami biznesowymi i klientami. Pierwsze miesiące pokażą w jaki sposób działamy i co oferujemy na rynku.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Yoopies

Dodaj start-up