Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

YOSELFIE

Opis projektu: Yoselfie jest jedynym w swoim rodzaju prężnie rozwijającym się portalem społecznościowym z nagrodami . Jego potencjał polega na prostym przekazie – zrób sobie zdjęcie w ciekawej scenerii /aranżacji , wstaw na swój profil na portalu i zbieraj punkty . Punkty można zbierać np. poprzez unikalne połączenie z Facebookiem ( udostępnienie zdjęcia generującego polubienia na Facebooku powoduje przechodzenie punktów do konkursu ) . To jeden z 5 sposobów zbierania punktów . Nagrody otrzymują wszyscy zawodnicy z grona TOP10 , nagrodę główną zaś zawodnik podsiadający największą ilość punktów . Portal jest ukończony i działa .

Branża / kategoria: gry i rozrywka, inne

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł na portal pojawił się w trakcie zamieszczania zdjęć na jednym z portali . Doszliśmy do wniosku , że zamieszczanie zdjęć cieszących się dużą popularnością odzwierciedloną ilością lajków nie daje osobie zamieszczającej praktycznie żadnych realnych korzyści .

Dla kogo: Grupe docelowa stanowią odbiorcy zainteresowani robieniem sobie zdjęć selfie itp.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, reklama

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są prawnicy będący właścicielami Kancelarii Radców Prawnych w Katowicach

Konkurencja: Brak podobnej lub tożsamej usługi

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Priorytet stanowi chęć nawiązania współpracy dotyczącej rozwoju portalu i stworzenie aplikacji .

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

YOSELFIE

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.