Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zadluzenia.com – porównywarka kredytów i pożyczek online

Opis projektu: Nasz projekt to porównywarka kredytów i pożyczek przez Internet. Na stronie publikujemy aktualne rankingi, aktualności i porady dotyczące finansów. W tej chwili skupiamy się na zwiększeniu liczby użytkowników portalu w Polsce.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Wiele lat temu prowadziliśmy stacjonarne doradztwo dla osób z kłopotami finansowymi. Zgłaszały się do nas osoby, które szukały kredytu oddłużeniowego lub pomocy w kontaktach z wierzycielem. Z czasem postanowiliśmy przenieść nasze „know how” do Internetu, żeby Klienci mogli bezpłatnie skorzystać z porad finansowych (stąd specyficzna nazwa serwisu). W międzyczasie zaczęliśmy opisywać wybrane kredyty i pożyczki – nasze recenzje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc zaczęliśmy robić to na stałe.

Dla kogo: Naszym Klientem są osoby szukające najlepszej pożyczki lub kredytu – zarówno Klienci detaliczni, jak i firmy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Przez wiele lat pracowaliśmy w największych bankach detalicznych w Polsce. Zdobyte doświadczenie wykorzystaliśmy przy tworzeniu firmy pomagającej osobob zadłużonym.

Konkurencja: W Polsce istnieje wiele serwisów o podobnej tematyce. Największe zasięgi ma Total Money oraz Bankier.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zwiększenie liczby użytkowników poprzez tworzenie jak najlepszego contentu.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Zadluzenia.com – porównywarka kredytów i pożyczek online

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.