Ranking kont firmowych

1 mln zł dotacji na rozwój działalności gospodarczej. Wybrano pomysły, które dostaną wsparcie

W siódmej rundzie konkursu „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej” 104 młode firmy technologiczne złożyły wnioski na ponad 101,5 mln zł. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała z tej puli najlepsze startupy gotowe do wprowadzenia swojego produktu na rynek. Blisko 37 mln zł trafi do 39 firm.

Fot. FORUM/ Szymon Laszewski

Celem konkursu realizowanego w ramach poddziałania 1.1.2 POPW „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej” jest sfinansowanie rozwoju działalności biznesowej startupów, które pomyślnie zakończyły inkubację w ramach jednej z „Platform startowych”.

1 mln zł dotacji na rozwój działalności

Młodzi przedsiębiorcy, którzy startowali z biznesem pod opieką Platform startowych działających w Polsce Wschodniej, mogą otrzymać nawet 1 mln zł, by zaistnieć ze swoim produktem na rynku. W rozstrzygniętej właśnie 7. rundzie konkursu o pieniądze na rozwój starało się ponad 100 startupów. Spośród nich rekomendowano do wsparcia 39 najlepszych na kwotę blisko 37 mln zł. To runda rekordowa pod względem liczby zgłoszeń. Najwięcej dotychczas zgłoszeń – od 60 firm –wpłynęło w 6. rundzie.

Młode firmy zarejestrowane w jednym z województw makroregionu Polski Wschodniej, czyli: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego muszą dysponować wkładem własnym nie mniejszym, niż 15 proc. wydatków kwalifikowanych projektu. Otrzymane środki można przeznaczyć na zakup usług doradczych i eksperckich związanych z rozwijaniem modelu biznesowego lub na wynagrodzenia personelu. Dofinansowanie może być wykorzystane także na pokrycie kosztów zakupu środków trwałych, surowców lub materiałów oraz wartości niematerialnych i prawnych związanych z produkcją.

W 7. rundzie konkursu najwięcej zarekomendowanych projektów skierowanych jest do branży IT, medycyny oraz IT w medycynie. Rekomendacje otrzymały wnioski z Platform startowych: Unicorn Hub (13), Start in Podkarparckie (9), Idealist (6), Wschodni Akcelerator Biznesu (5) i Hub of Talents 2 (5) i Startup Heroes (1).

Obecnie trwa nabór wniosków w ramach 11. rundy konkursu, który zakończy się 30.03.2021 r. Nabór wniosków w ramach ostatniej, 14. rundy konkursu, zakończy się 30.12.2021 r. Alokacja konkursu wynosi 390 mln zł.

Program „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej” w pigułce:

– Organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

– Dla kogo: młodzi przedsiębiorcy, którzy przeszli inkubację w ramach jednej z Platform Startowych

– Forma wsparcia: bezzwrotna dotacja

– Maksymalna kwota dotacji: 1 mln zł

– Wkład własny: brak

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Claudia204 17 kwi 2021 (10:09)

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem.Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast się z Tobą skontaktujemy

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!