60-latkowie sprzedają bieliznę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem sieci 5G

W Szwajcarii w sklepie Wavesafe sprzedawana jest niecodzienna bielizna, która jak przekonują Szwajcarzy, chroni przed szkodliwym wpływem sieci 5G – poinformował Aargauer Zeitung. Na pomysł stworzenia innowacyjnej tkaniny wpadło małżeństwo 60-latków.

Fot. WAVESAFE

Wiele osób uskarża się na bóle głowy, a jako przyczynę często wskazują na rozwój sieci telekomunikacyjnych. W szczególności zwracają oni uwagę na sieć 5G, która dopiero powoli wkracza do Europy. Podobne obawy przed wpływem promieniowania emitowanego przez sieci komórkowe na ludzkie zdrowie miało małżeństwo ze Szwajcarii Ruth (64 l.) i Ronald (62 l.) Widmer. Dlatego postanowili coś z tym zrobić i tak też zrodził się pomysł, by stworzyć tkaninę, która pozwoli na ochronę ludzkiego ciała przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Opracowana przez nich innowacyjna tkanina zawiera cienkie metalowe nitki, dzięki czemu uszyte z niej ubranie daje efekt podobny do tego znanego z klatki Faradaya. Stworzony przez Szwajcarów materiał uzyskał także certyfikat instytutu naukowego w Monachium, gdzie wykazano, że ich produkt odbija w 99,8 proc. promieniowanie zarówno sieci 5G, jak i WLAN.

Przeczytaj! Zebrali 135 tys. zł na satyryczną grę o antyszczepionkowcach

– Ciągłe promieniowanie z różnych źródeł nieustannie nas atakuje, a objawy są zwykle opóźnione Dlatego ważne jest dla nas, aby ludzkość mogła się przed tym chronić i tym samym prowadzić normalne życie  — wyjaśnia RuthWidmer.

Z innowacyjnej tkaniny powstaje zarówno odzież, jak i bielizna, która ma zapewnić ochronę przed promieniowaniem pochodzącym z urządzeń sieci komórkowych. Jest ona sprzedawana za pośrednictwem stworzonego przez małżeństwo sklepu internetowego Wavesafe.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl