Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

60-latkowie sprzedają bieliznę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem sieci 5G

W Szwajcarii w sklepie Wavesafe sprzedawana jest niecodzienna bielizna, która jak przekonują Szwajcarzy, chroni przed szkodliwym wpływem sieci 5G – poinformował Aargauer Zeitung. Na pomysł stworzenia innowacyjnej tkaniny wpadło małżeństwo 60-latków.

Fot. WAVESAFE

Wiele osób uskarża się na bóle głowy, a jako przyczynę często wskazują na rozwój sieci telekomunikacyjnych. W szczególności zwracają oni uwagę na sieć 5G, która dopiero powoli wkracza do Europy. Podobne obawy przed wpływem promieniowania emitowanego przez sieci komórkowe na ludzkie zdrowie miało małżeństwo ze Szwajcarii Ruth (64 l.) i Ronald (62 l.) Widmer. Dlatego postanowili coś z tym zrobić i tak też zrodził się pomysł, by stworzyć tkaninę, która pozwoli na ochronę ludzkiego ciała przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Opracowana przez nich innowacyjna tkanina zawiera cienkie metalowe nitki, dzięki czemu uszyte z niej ubranie daje efekt podobny do tego znanego z klatki Faradaya. Stworzony przez Szwajcarów materiał uzyskał także certyfikat instytutu naukowego w Monachium, gdzie wykazano, że ich produkt odbija w 99,8 proc. promieniowanie zarówno sieci 5G, jak i WLAN.

Przeczytaj! Zebrali 135 tys. zł na satyryczną grę o antyszczepionkowcach

– Ciągłe promieniowanie z różnych źródeł nieustannie nas atakuje, a objawy są zwykle opóźnione Dlatego ważne jest dla nas, aby ludzkość mogła się przed tym chronić i tym samym prowadzić normalne życie  — wyjaśnia RuthWidmer.

Z innowacyjnej tkaniny powstaje zarówno odzież, jak i bielizna, która ma zapewnić ochronę przed promieniowaniem pochodzącym z urządzeń sieci komórkowych. Jest ona sprzedawana za pośrednictwem stworzonego przez małżeństwo sklepu internetowego Wavesafe.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Ktoś 13 lip 2019 (23:26)

Haha , najlepiej żerować na ludzkiej niewiedzy. 5G to będzie to samo co router , modem. Więc czemu od tego "głowa" was nie boli? Jeśli fale te są tak szkodliwe to dlaczego nasza planeta jeszcze nas nie zabiła?
Te promieniowanie może , powodować raka , zabijać , ale musi być jonizujące..
A taka bluzke zawsze lepiej na wszelki wypadek nosić XD