Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polak sprzedaje czapki chroniące przed siecią 5G. „Nasze mózgi będą mogły odpocząć od mikrofal”

Sieć 5G dopiero wkracza do Polski, a już dziś zyskała grono przeciwników. To też pozwoliło na tworzenie innowacyjnych pomysłów. Polak postanowił stworzyć czapki, które jak sam zaznacza ochronią nasze mózgi przed promieniowaniem mikrofal.

Czapka chroniąca przed siecią 5G; Fot. YouTube

Obawa przed siecią 5G narasta, a wraz z tym pojawiają się nowe pomysły na biznes, która mają temu zaradzić. Nie tak dawno na MamBiznes.pl opisywaliśmy historię szwajcarskich 60-latków, którzy stworzyli bieliznę chroniącą przed promieniowaniem pochodzącym z sieci 5G.

W Polsce również pojawił się przedsiębiorca, który postanowił wytoczyć wojnę promieniowaniu pochodzącemu z mikrofal. Aktywista i youtuber Michał Podhajski, znany także jako Vincenty Docent stworzył czapkę atroniczną. Jak wskazuje pomysłodawca ma ona zatrzymywać do 98 proc. mikrofalę GSM, 4G, 5G i Wi-Fi. Dzięki temu, jak przekonuje mózg będzie mógł wypocząć.

Przeczytaj! Polak sprzedaje strzelający otwieracz na cały świat. „Miałem zero złotych na marketing”

– A-CZAPKA cudownie sprawdza się podczas snu, ponieważ daje naszemu mózgowi wielogodzinny odpoczynek od mikrofal. Dobra profilaktyka dla każdej grupy wiekowej. Przyspiesza regenerację podczas snu. Budzisz się odświeżony z większą energią do działania – wyjaśnia Michał Podhajski.

Jak wskazuje w filmie umieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube, problem z promieniowaniem mikrofal jest dość nowy. Wynika to z faktu, że pierwsze nadajniki w Polsce uruchomiono w 1992 roku, czyli zaledwie 27 lat temu. Jednak od tamtej pory liczba nadajników stale rośnie, a co za tym idzie promieniowanie mikrofalowe w miastach stale się zwiększa. Dlatego warszawski aktywista zdecydował się opracować produkt, który ochroniłby ludzki mózg przed szkodliwym działaniem promieniowania.

Sprawdź! Ten start-up stworzył bieliznę, której nie trzeba prać

Czapka wykonana jest w 40 proc. ze srebra, zaś pojedynczy egzemplarz ma kosztować 69 zł. Aktywista rozpoczął zbiórkę na realizację swojego pomysłu na platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. W ciągu kilku dni zebrał ponad 8 tys. zł z 11 tys. zł zaplanowanych.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wiem 7 mar 2020 (23:50)

Niestety facet to oszust, który naciągnął sporo osób przez portal Polak Potrafi. Zebrał 22000 a po dzień dziś nikt nie otrzymał żadnej czapki ani nie powstała żadna firma. Sprawa jest już na policji i trwają czynności w celu namierzenia gościa a także ludzi poszkodowanych bo było ich ponad 100 osób.