Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

9 pomysłów jak zarobić na zwierzakach

Producenci zabawek dla zwierząt, prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach. Według badań  Euromonitora należy spodziewać się dalszych wzrostów na rynku zoologicznym. Przekłada się to jednocześnie na zwiększenie przychodów przedsiębiorców. Przedstawiamy 9 pomysłów na biznes na produktach dla zwierzaków.

Indot

Źródło: Hey!Cheese Photography

Mieszkanie dla kotów – tak w skrócie można opisać ten produkt. Jest to miejsce służące jednocześnie do zabawy, spania oraz karmienia zwierzaków. Wykonane w całości z drewna i szkła tworzy również  bardzo elegancki styl.

Scratch N’ Squeak

Źródło: Kickstarter

Zabawa z psem potrafi być wyczerpująca. Ciągłe schylanie się po piłeczkę i rzucanie jej może przyprawić każdemu ból pleców. Rozwiązaniem na to jest właśnie Scratch N’ Squek, czyli chwytak wraz ze szczotką umiejscowioną na rączce. Pozwala to na ściągnięcie sierści, która zebrała się po zabawie.

Rock-n-Run leash

Żródło: Arnisays

Jest to dość niecodzienna smycz. Twórca postanowił rozwiązać problem, gdy nie mamy kieszeni. W smyczy została umieszczona kieszeń, w której można trzymać np. klucze od mieszkania, telefon oraz inne drobne przedmioty.

The Dog Wash

Źródło: Amazon

Mycie psów to z reguły wielka walka. Po takiej kąpieli, w łazience zwykle również jest wszędzie woda. Rozwiązaniem może być wykorzystanie przenośnego prysznica dla zwierząt. Jest bardzo prosty w użytkowaniu. Przydaje się również w czasie wyjazdów, gdzie taka kąpiel z reguły nie byłaby możliwa.

CatNani

Każdy nie raz zastanawiał się co nasze pupile robią w domu, gdy nikogo nie ma w domu. Czasami jednak po powrocie, zastajemy nieco „inne” mieszkanie niż zostawiliśmy. Aby temu zapobiec jeden ze start-upowców  stworzył robota, który przypilnuje zwierzęta w domu. Dzięki możliwości wydawania dźwięków oraz poruszaniu się skutecznie ochroni porządek w mieszkaniu.

Hoison Automatic Pet Feeder

Źródło: Amazon

Urządzenie, które karmi nasze zwierzęta wg naszych zaleceń. Wszystko to dzieje się za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie poza określaniem ilości, którą zwierzak może spożyć, dowiedzieć się  również ile faktycznie spożył – w przypadku gdy nie zje całej porcji.

SureFlap

Źródło: Amazon

Jest to automatyczna klapka dla kota na chip. Drzwiczki komunikują się z chipem wstrzykniętym pod skórę kota lub psa, przez co gdy wcześniej zaprogramowany kot zbliży się do klapy, otworzy się ona. Jest to bardzo przydatne, w szczególności w klimacie, w którym znajduje się Polska. Ponieważ zapewnia bardzo dobre uszczelnienie co jest szczególnie ważne zimą.

Findster Duo

Źródło: Kickstarter

Jest to system GPS wbudowany w smycz. Pozwala to na łatwe odnalezienie własnego psa, w przypadku gdy będziemy zastanawiać się gdzie jest. Do obsługi wystarczy, obroża oraz aplikacja mobilna. To właśnie na niej będzie pokazywana lokalizacja w czasie rzeczywistym.

Laser Cat Scratching

Źródło: Green Head

Nie jest to zwykła drapaga dla kotów. W górnej części zostały umieszczone diody laserowe, które się poruszają. Pozwala to na długotrwałą zabawę bez konieczności udziału człowieka.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.