Dziennikarka TVN24 zawiesza pracę i rozpoczyna biznes w Afryce

Katarzyna Werner znana dziennikarka TVN24 znika z telewizji na wiele miesięcy. W tym czasie planuje przeprowadzkę do Afryki, gdzie wraz z mężem założy własny biznes – poinformował serwis press.pl.

Katarzyna Werner; Fot. materiały prasowe

Od 10 lat Katarzyna Werner związana jest ze stacją TVN24, gdzie prowadzi poranny program. Jednak już we wrześniu będzie można ją po raz ostatni zobaczyć na ekranach telewizorów. Jak poinformowała dziennikarka, nie rezygnuje ze współpracy z TVN-em, a jedynie robi sobie wielomiesięczną przerwę.

W tym roku Werner obchodzi dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. To skłoniło ją do spróbowania czegoś nowego, o czym jak sama mówi, wraz z mężem marzyła od dawna. W najbliższym czasie oboje zamierzają przeprowadzić się na Zanzibar, gdzie planują założyć własny hotel. – Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń — dodaje Werner cytowana przez serwis Press.pl. Sprawdź, dlaczego warto założyć biznes na afrykańskim kontynencie. 

Katarzyna Werner poza pracą dla stacji TVN24 była również związana z kanałem TVN24BiS. Natomiast karierę telewizyjną zaczynała od Telewizji Polskiej, gdzie początkowo była dziennikarką TVP Poznań, a później prezenterką „Wiadomości” TVP 1.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*