Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

e-Gazele Biznesu, czyli najlepsi sprzedawcy w internecie poszukiwani

Najszybciej rozwijające się sklepy internetowe po raz kolejny walczą o tytuł e-Gazeli biznesu. Jeśli handlujesz w sieci i możesz się wykazać dobrymi wynikami finansowymi weź udział w plebiscycie organizowanym przez „Puls Biznesu”.

Do rywalizacji o tytuł e-Gazeli Biznesu mogą stanąć właściciele biznesów, które w latach 2015-2016 mogły się pochwalić wzrostem przychodów, a rok 2015 zakończyły zyskiem. Finalne zestawienie uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez internet o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2016. Oprócz zysku, firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2016 rok w porównaniu do roku 2015 oraz minimalny. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca i na ich bazie powstanie lista rankingowa, która następnie promowana będzie na łamach dziennika „Puls Biznesu” oraz na stronie Pb.pl.

W ubiegłorocznej edycji rankingu e-Gazele Biznesu nie brakowało zaskoczeń. Pierwsze miejsce na liście najszybciej rosnących firm prowadzących sprzedaż w internecie przypadło spółce EMTS. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Poznaniu prowadzi m.in. sklep Notebooki.pl. W ciągu roku przychody firmy wzrosły o 810 proc. Za liderem rankingu uplasowała się firma Glaser Group. Spółka prowadząca optyczny butik o nazwie Optique.pl zanotowała roczną dynamikę wzrostu przychodów na poziomie 659 proc. Ostatnie miejsce na podium przypadło firmie Novmatik. Firma z Łodzi za pośrednictwem sklepu Apteczka24.pl zajmuje się sprzedażą produktów i urządzeń medycznych. Przychody firmy w porównaniu do roku poprzedniego wzrosły o 600 proc.

Pierwsza dziesiątka ubiegłorocznegj edycji e-Gazel Biznesu

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółów dotyczących corocznego rankingu najlepszych e-sklepów dostępne są na stronie egazele.pb.pl . Autorem rankingu jest ARC Rynek i Opinia.

Grzegorz Marynowicz

MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.