Stworzyli portal randkowy dla nosicieli wirusa HIV

Serwisy randkowe to popularne platformy dla osób szukających przysłowiowej drugiej połówki. W sieci dostępne są witryny dla singli z aspiracjami, osób zdradzonych czy katolików. Twórcy serwisu PositivesDating.com wyszli z założenia, że także nosiciele wirusa HIV i chorzy na AIDS potrzebują platformy, na której będą się mogli poznać.


Działający od 2001 roku portal oferuje standardowe funkcjonalności charakterystyczne dla serwisów społecznościowych. Zarejestrowani użytkownicy mogą więc wyszukiwać znajomych, nawiązywać nowe relacje, przeglądać profile oraz oczywiście umawiać się na spotkania w „realu”. – Wiemy jak trudne jest znalezienie miłości osobom chorym na AIDS, dlatego stworzyliśmy ten serwis. To jest miejsce gdzie możesz poczuć się bezpiecznie – czytamy na jego stronie. 

Dane gromadzone przez serwis są specjalnie chronione i szyfrowane. O tym, że użytkownicy darzą witrynę zaufaniem najlepiej świadczą liczby. Positivedating.com ma obecnie ponad 850 tysięcy zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Codziennie na stronie aktywnych jest ponad 15 tysięcy internautów. Założyciele chwalą się, że za pośrednictwem serwisu skojarzonych zostało około 60 tysięcy par.

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*