Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Indyjski naśladowca Tesli

Ather z Bangalore to start-up, który jako pierwszy chce stworzyć  wypożyczalnię elektrycznych skuterów. Jednoślady w tej wypożyczalni będą bardziej zbliżone do pojazdów Tesli.

Fot. Ather

Firma Ather zaprezentowała swoje dwa modele pojazdów: Ather 340 i Ather 450. Osiągają one zasięg odpowiednio 60 km i 75 km na jednym ładowaniu i mogą poruszać się maksymalną prędkością 80 km/h i 70 km/h. Dodatkowo został zamontowany 7-calowy ekran dotykowy, który pozwala w pełni obsłużyć dwukołowiec.

Wprowadzając pojazdy elektryczne na rynek indyjski należy mieć na uwadze jeden z istotnych problemów – brak odpowiedniej infrastruktury do ładowania takich pojazdów. Jednak Firma Ather postanowiła rozwiązać ten problem, budując własną sieć inteligentnych punktów ładowania, Ather Grid.

Indie to kraj o ogromnej populacji w czym pomysłodawcy upatrują swojej rynkowej szansy. Jednak już dziś zapowiadają, że w najbliższym czasie zamierzają zagościć również w Europie oraz USA.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Robert 15 cze 2018 (13:14)

Tytuł bez sensu, autor niedoinformowany. Tesla nie produkuje motocykli i nie zamierza, więc gdzie tu naśladownictwo?