Magda Gessler zaapelowała o pomoc do rządu dla restauratorów

Znana restauratorka Magda Gessler postanowiła wesprzeć przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Za pośrednictwem swojego konta na Faceboooku zaapelowała do rządu o wsparcie dla branży.

Na zdjęciu Magda Geesler; Fot. FORUM/ Daniel Dmitriew

Magda Gessler odmieniła życie wielu polskich restauracji. Jednak w związku z pandemią koronawirusa, do wielu z nich zawitało widmo bankructwa. Dlatego znana restauratorka, postanowiła coś z tym zrobić. Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku zaapelowała do rządzących o wsparcie dla przedsiębiorców.

– Restauracje są teraz zamykane, opustoszaly…. obsługa traci prace. W konsekwencji mogą nas zniszczyć, podatki, wysoki czynsz pieniądze dla dostawców hurtowni… a chcąc funkcjonować musimy dzialać.. .. .   Nie chcemy, aby zginęła tradycja stworzona na nowo .. po komunie nasza scheda narodowa !!!  – pisze Magda Gessler na swoim profilu. – Prosimy o realną pomoc, nasz polski rząd… O ulgi, o dotacje, plan, pomysł…  Dlatego ten APEL ma być usłyszany wszędzie!!!!!!!!!!! – można przeczytać dalej także w jej wpisie.

Apel srodowy!!!!!!!! WAZNY!!!! Dzis pisze w imieniu swoim i restauracji ktore zrewolucjonizowalam, a jest ich 280 !!!!!…

Opublikowany przez Magdę Gessler Środa, 18 marca 2020

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Marcin

20 marca 2020 Odpowiedz

” obsługa traci pracę…” ? A od kiedy tę żałosną kreaturę obchodzi obsługa, która nigdy nie miała na czas płacone przez tą „panią” Gessler ?

Avatar

nie wiem

20 marca 2020 Odpowiedz

Po co ta agresja?

Avatar

Ted

20 marca 2020 Odpowiedz

Nic dodać, nic ująć, brawo Panie Marcinie !!!

Avatar

RR

20 marca 2020 Odpowiedz

Powinna przeciąć cebulę na pół i pozostawić na środku pomieszczenia, to podobno jak sama twierdzi jest dobre na wirusy, może jest równie dobre na kryzysy.

Avatar

Zorro

20 marca 2020 Odpowiedz

Rany, przecież ona nawet pisać nie potrafi.

Avatar

tindala

20 marca 2020 Odpowiedz

Gessler to antypatyczna baba ale ma rację , a władze Warszawy powinny wstrzymać pobieranie niebotycznych czynszów za lokale gdzie od miesiąca nie uświadczysz żywego ducha. Prezydent Trzaskowski plecie trzy po trzy, a decyzji jak nie ma tak nie ma. A przecież w Warszawie cały Trakt Królewski, Stare Miasto, Nowy Świat to martwe strefy, a miasto nadal pobiera opłaty na wysokie pensyjki dla pana Prezydenta i spółki. A co z czynszami na lotniskach które potrafią sięgać 1000 euro za metr kwadratowy, lotniska są martwe , a co z galeriami handlowymi – to powinno być załatwione w trybie nadzwyczajnym .

Avatar

Toro

20 marca 2020 Odpowiedz

oddała już pożyczki które zaciągnęła u znajomych?

Avatar

konsument

20 marca 2020 Odpowiedz

Troche trudno zrozumieć trudności finansowe kogoś obwieszonego biżuteria od stóp do głów, trochę pokory przydałoby się, Moim skromnym zdaniem plajta restauracji nie wpłynie w najmniejszym stopniu na dobrobyt pozostałych Polaków. Teraz trzeba wspierać naukę i technologie a restro może poczekać na lepsze czasy. Polacy musza mieć kase ,żeby ich było stać na obiadki u Gesler

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*