Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Magda Gessler zaapelowała o pomoc do rządu dla restauratorów

Znana restauratorka Magda Gessler postanowiła wesprzeć przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Za pośrednictwem swojego konta na Faceboooku zaapelowała do rządu o wsparcie dla branży.

Na zdjęciu Magda Geesler; Fot. FORUM/ Daniel Dmitriew

Magda Gessler odmieniła życie wielu polskich restauracji. Jednak w związku z pandemią koronawirusa, do wielu z nich zawitało widmo bankructwa. Dlatego znana restauratorka, postanowiła coś z tym zrobić. Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku zaapelowała do rządzących o wsparcie dla przedsiębiorców.

– Restauracje są teraz zamykane, opustoszaly…. obsługa traci prace. W konsekwencji mogą nas zniszczyć, podatki, wysoki czynsz pieniądze dla dostawców hurtowni… a chcąc funkcjonować musimy dzialać.. .. .   Nie chcemy, aby zginęła tradycja stworzona na nowo .. po komunie nasza scheda narodowa !!!  – pisze Magda Gessler na swoim profilu. – Prosimy o realną pomoc, nasz polski rząd… O ulgi, o dotacje, plan, pomysł…  Dlatego ten APEL ma być usłyszany wszędzie!!!!!!!!!!! – można przeczytać dalej także w jej wpisie.

Apel srodowy!!!!!!!! WAZNY!!!! Dzis pisze w imieniu swoim i restauracji ktore zrewolucjonizowalam, a jest ich 280 !!!!!…

Opublikowany przez Magdę Gessler Środa, 18 marca 2020

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
konsument 20 mar 2020 (15:05)

Troche trudno zrozumieć trudności finansowe kogoś obwieszonego biżuteria od stóp do głów, trochę pokory przydałoby się, Moim skromnym zdaniem plajta restauracji nie wpłynie w najmniejszym stopniu na dobrobyt pozostałych Polaków. Teraz trzeba wspierać naukę i technologie a restro może poczekać na lepsze czasy. Polacy musza mieć kase ,żeby ich było stać na obiadki u Gesler