Niemiecki pomysł na biznes osiągnął sukces na Kickstarterze

Majówka co prawda już minęła, lecz sezon grillowy trwa w pełni. Niemiecki start-up opracował rowerowy grill, dzięki czemu można w każdym miejscu zjeść pieczoną kiełbaskę. O sukcesie pomysłu może świadczyć fakt osiągnięcia celu finansowego prowadzonej zbiórki na Kickstarterze w ciągu zaledwie kilku dni.

Kinister Grill to składany, rowerowy grill. Stworzony został przez start-up z Monachium i odnosi dziś wielki sukces na Kickstarterze.

Uchwyt do grilla został tak skonstruowany, że pasuje praktycznie do każdego rowera. Co więcej do jego zamontowania nie wykorzystuje się żadnych narzędzi.

Dodatkową zaletą innowacji jest fakt możliwość transportu żywności wewnątrz grilla. Z tego względu, że bardzo przypomina tradycyjny koszyk piknikowy. Jest to możliwe nawet po wielokrotnym użytkowaniu, dzięki łatwemu myciu całego grilla. Można go nawet myć w zmywarce.

Sam grill może mieć dwa rozmiary: 26 × 30 cm lub 26 × 49 cm. Wystarczy w odpowiednim miejscu go wydłużyć. Dzięki czemu będzie można jednorazowo przygotować więcej posiłków. Jednak pomimo faktu, że jest to grill rowerowy, nie należy korzystać z niego w trakcie, gdy jest przymocowany do ramy roweru. Mogłoby to doprowadzić do jego uszkodzenia.

Produkt obecnie jest dostępny w cenie 115 Euro na platformie Kickstarter, zaś dostawy można spodziewać się w lipcu. Po zakończeniu zbiórki cena Knistera wzrośnie do 179 Euro.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*