5 niecodziennych pomysłów na produkty dla mężczyzn

Mężczyźni to specyficzni klienci, ale na rynku nie brakuje firm, które trafiły bezbłędnie w ich gusta. Połączenie funkcjonalności i praktyczności z męskimi zamiłowaniami jest przeważnie receptą na biznesowy sukces. Oto 5 niecodziennych pomysłów na produkty wyłącznie dla mężczyzn.

1.Precz z mokrymi wąsami

Whisker Dam to produkt, który rozwiązuje problem mokrych wąsów w czasie spożywania piwa. Specjalnie zaprojektowana nakładka na szklankę pozwala zabezpieczyć męski zarost za każdym razem kiedy mężczyzna sięga po złoty trunek. Cena przydatnego gadżetu to 25 dolarów.

Nakładka na szklankę lub kufel Whisker Dam, foto:whiskerdam.com

2. Wieszak na napoje

Zanim jednak dojdzie do spożycia piwo trzeba najpierw schłodzić. Tutaj z pomocą przychodzi BottleLoft. Pierwszy na świecie magnetyczny wieszak na butelkę do lodówki. Konstrukcja pozwala obniżyć temperaturę trunku, a jednocześnie pozostawia w lodówce więcej przestrzeni do wykorzystania na inne produkty. Autorzy pomysłu zebrali na realizację swojego projektu 60 tys. dolarów na Kickstarterze. Za BottleLoft trzeba zapłacić 30 dolarów.

Wieszak na butelki BottleLoft. foto: Kickstarter.com

3.Kieszonkowa chłodziarka

Gdy jednak w lodówce brakuje miejsca, a szykuje się wypad na miasto to rozwiązaniem może być kieszonkowa chłodziarka Chill Puck. Tajemnica chłodzącej podstawki tkwi w substancji wypełniającej, która dłużej utrzymuje niską temperaturę. Posiadacz Chill Puck może dłużej cieszyć się niską temperaturą spożywanego trunku w domu, na plaży czy podczas imprezy. Opatentowany wynalazek kosztuje 10 dolarów.

Mini chłodziarka Chill Puck, foto: chillpuck.com

4. Stos piw w jednym ręku

Jak w pojedynkę donieść tuzin zamówionych piw do stolika? Pokonanie drogi od baru do kolegów ułatwił pomysłodawca kubka Stack-Cup. Produkt wyposażony jest w specjalny uchwyt, który pozwala dołączać kolejne kufle tworząc w ten sposób spiralną wieżę. Według twórców Stack-Cup do tej pory rekordziście udało się jednorazowo przenieść 25 kubków z piwem.

Kubek z uchwytem Stack-Cup, foto: stack-cup.com

5. Pistolet do wina

Miłośnicy wina i pistoletów mogą z kolei być zainteresowani otwieraczem Wine Gun. Wystarczy umieścić lufę rewolweru na korku butelki, a następnie nacisnąć spust, aby w prosty sposób otworzyć wino. Po użyciu Wine Gun można odłożyć do stylowej bazy. Gadżet w kolorze srebrnym i różowym dostępny jest w cenie 39,99 dol.

Pistolet do wina Wine Gun, foto: wineovation.com

Przeczytaj także:

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*