Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Robert Biedroń o otwarciu sklepu. „ W pierwszych dniach zarejestrowaliśmy prawie 1000 zamówień”

Robert Biedroń rozpoczyna nie tylko nową drogę polityczną, ale także biznesową. Były prezydent Słupska otworzył własny sklep internetowy. – W ciągu pierwszych dni od uruchomienia sklepu zarejestrowaliśmy prawie 1000 zamówień – jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni reakcją na nasz pomysł – mówi twórca sklepu dla MamBiznes.pl.

Fot. Sklep Roberta

Robert Biedroń były poseł i były prezydent Słupska rozpoczyna nową drogę biznesową. W poprzednią środę ruszył „Sklep Roberta”. Jego biznes powstał z myślą o jego sympatykach i osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na demokracji, sprawiedliwe i nowoczesne państwo, równość i solidarność społeczna, wolne media, rozdział państwa od kościoła, czy wreszcie ochrona środowiska. Jednak jak zapowiedział sam twórca, wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Instytut Myśli Demokratycznej, czyli think tank założony przez Roberta Biedronia w 2014 roku. Jest to ośrodek badań i dialogu społecznego, służący rozwojowi kraju i budowie Polski demokratycznej, sprawiedliwej i praworządnej. Dzięki zebranym funduszom możliwe będzie prowadzenie badań i analiz społecznych wspierających budowę nowoczesnej Polski i społeczeństwa obywatelskiego.

– Cel jaki nam przyświecał to stworzenie unikatowej i uniwersalnej linii produktów dla wszystkich, którzy chcą manifestować wartości, które dla nich jako obywateli są najważniejsze. Robert Biedroń od lat konsekwentnie opowiada jaka jest Polska jego marzeń – wszystkie produkty nawiązują właśnie do tych marzeń i przekonań – wyjaśnia Jan Mróz z Fundacji Instytutu Myśli Demokratycznej. – Środki uzyskane ze sprzedaży produktów nie wspierają i nie będą wspierać działalności politycznej Roberta Biedronia ani tworzonego przez niego ruchu społeczno-politycznego – dodaje.

Fot. Sklep Roberta

W ofercie sklepu można znaleźć koszulki, kubki. Wszystkie oferowane przedmioty nawiązują do nowej drogi politycznej Roberta Biedronia. – Ta oryginalna seria odzieży i akcesoriów powstała wokół najważniejszych dla nas wartości: budowania wspólnoty opartej na solidarności i demokracji oraz progresywnym podejściu do otaczającego nas świata – mówi Robert Biedroń.

Jak zaznaczają twórcy tego biznesu portfolio produktów w najbliższym czasie będzie rozwijane. Pojawią się m.in. nowe linie tematyczne. Pierwsze nowości będzie można zobaczyć już za kilka tygodni.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.