Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sprzedaje bieliznę, którą sam zaprojektujesz

W dzisiejszym Pomyśle na biznes pokażemy Wam firmę bieliźniarską, która zamiast projektować bieliznę dla kobiet, oddaje ten proces w ręce samych klientek.

– Yown to pierwsza marka w Polsce, która za pomocą internetowego kreatora umożliwia samodzielne zaprojektowanie kompletu bielizny. Staramy się zmieniać dotychczasowy proces zakupu tej części garderoby. U nas klient nie kupuje gotowego produktu, a sam go konfiguruje – mówi Agnieszka Bień, właścicielka marki Yown.

Yown to młoda firma, która dopiero raczkuje na rynku. Produkty marki, jak przyznaje sama właścicielka, skierowane są do kobiet młodych.

– Naszym docelowym klientem są właśnie milenialsi, czyli osoby urodzone między 1980 a 2000 rokiem. Bardziej kierujemy się jednak w stronę tzw. młodych milenialsów, czyli osób urodzonych po 1990 roku – mówi Agnieszka.

Jak wygląda sam proces projektowania bielizny i co możemy samodzielnie konfigurować?

– Kiedy wchodzimy na naszą stronę internetową i rozpoczynamy projektowanie, do wyboru mamy bralette, figi pełne i figi wycięte. Kiedy wybieramy przykładowo bralette, czekają nas trzy kroki, decyzje do podjęcia. Pierwszy, to wybór koloru miseczki i materiału, następnie dobieramy boki miseczki i na końcu do wyboru mamy kolor gumy i ramiączek. Na chwilę obecną może to być kolor czarny bądź kolor biały. Staraliśmy się zamknąć proces projektowania w pięciu prostych krokach, tak aby on był przejrzysty i przyjemny dla klienta – dodaje właścicielka marki Yown.

Więcej na ten temat w materiale wideo.

Zobacz także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Indi 18 paź 2019 (15:54)

Pomysł dobry. Sprawdziły się już takie rozwiązania w innych firmach. Choćby obuwie - można sobie samemu zaprojektować. Ja osobiście potrzebuję porady drugiej kobiety, która zna się na rzeczy, ale myślę, że pomysł świetnie się sprawdzi. Samych sukcesów życzę!!!