Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Oni wiedzą, jak zarobić na gryce i śnie

Poduszki wypełnione gorczycą, łuskami gryki czy płatkami sosny… Brzmi nietypowo, prawda? Takie właśnie produkty robi polska marka I Love Grain i pokażemy Wam je dzisiaj w „Pomyśle na biznes”. W programie powiemy też skąd pomysł na taką firmę, co jest najtrudniejsze w tym biznesie i czym te poduszki różnią się od tych, na których większość z nas śpi na co dzień.

– I Love Grain to koncept, który powstał po to, żeby nasz sen i nasz odpoczynek był pełnowartościowy, ale przede wszystkim zdrowy. Produkujemy poduszki, akcesoria oraz inne gadżety do snu i relaksu, wypełnione ekologicznymi łuskami, ziołami oraz ziarnami. Poduszki z łuskami gryki są znane od wielu lat tak jak poduszki z solą. Kiedyś tylko i wyłącznie tego używano do leczenia bólu. Później weszły leki farmaceutyczne i to zostało trochę zapomniane, my ten pomysł odkurzamy i pokazujemy szczególnie młodym ludziom, że można inaczej – mówi Justyna Borska, współwłaścicielka I Love Grain.

Poduszki do spania I Love Grain wypełnione są łuskami gryki, orkiszu, płaskurki czy prosa, a także ziarnami gorczycy, pestkami wiśni oraz różnego rodzaju ziołami. Samodzielnie można regulować ich grubość wysypując lub dosypując odpowiednią ilość danej łuski. I Love Grain to jednak nie tylko poduszki.  Firma tworzy też termofory, posłania dla zwierząt i naturalne opaski na oczy wypełniane siemieniem lnianym, gorczycą lub solą kamienną i himalajską.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
ajanicniewiem 2 sie 2019 (11:17)

Nic nowego. Takie poduszki są w sprzedaży od lat i są świetne dla osób, które śpiąc na zwykłych jaśkach wstają rano z bólem karku.