Oni wiedzą, jak zarobić na gryce i śnie

Poduszki wypełnione gorczycą, łuskami gryki czy płatkami sosny… Brzmi nietypowo, prawda? Takie właśnie produkty robi polska marka I Love Grain i pokażemy Wam je dzisiaj w „Pomyśle na biznes”. W programie powiemy też skąd pomysł na taką firmę, co jest najtrudniejsze w tym biznesie i czym te poduszki różnią się od tych, na których większość z nas śpi na co dzień.

– I Love Grain to koncept, który powstał po to, żeby nasz sen i nasz odpoczynek był pełnowartościowy, ale przede wszystkim zdrowy. Produkujemy poduszki, akcesoria oraz inne gadżety do snu i relaksu, wypełnione ekologicznymi łuskami, ziołami oraz ziarnami. Poduszki z łuskami gryki są znane od wielu lat tak jak poduszki z solą. Kiedyś tylko i wyłącznie tego używano do leczenia bólu. Później weszły leki farmaceutyczne i to zostało trochę zapomniane, my ten pomysł odkurzamy i pokazujemy szczególnie młodym ludziom, że można inaczej – mówi Justyna Borska, współwłaścicielka I Love Grain.

Poduszki do spania I Love Grain wypełnione są łuskami gryki, orkiszu, płaskurki czy prosa, a także ziarnami gorczycy, pestkami wiśni oraz różnego rodzaju ziołami. Samodzielnie można regulować ich grubość wysypując lub dosypując odpowiednią ilość danej łuski. I Love Grain to jednak nie tylko poduszki.  Firma tworzy też termofory, posłania dla zwierząt i naturalne opaski na oczy wypełniane siemieniem lnianym, gorczycą lub solą kamienną i himalajską.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Komentarze

Avatar

ajanicniewiem

2 sierpnia 2019 Odpowiedz

Nic nowego. Takie poduszki są w sprzedaży od lat i są świetne dla osób, które śpiąc na zwykłych jaśkach wstają rano z bólem karku.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*