Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Start-upy zaprezentowały się w ING

ING Bank Śląski zorganizował pierwsze z cyklu spotkań Start-ups Demo Day, podczas którego przedstawiciele start-upów prezentują swoje produkty i usługi przed przedstawicielami banku.

Pierwszy ING Start-ups Demo Day został zorganizowany we współpracy ze Startup Poland. W wydarzeniu wzięło udział siedem start-upów z różnych obszarów np. płatności lub inwestycji oraz wykorzystujących takie technologie jak blockchain czy sztuczną inteligencję. Każdy zespół miał pięć minut na prezentację swojego rozwiązania oraz czas na pytania i odpowiedzi. Wydarzenie zakończyło się indywidualnymi spotkaniami oraz sesją networkingową.

W ING Bank Ślaskim wierzymy, że współpraca ze startupami jest korzystna dla obu stron. Razem możemy wzajemnie się inspirować i tworzyć przełomowe rozwiązania. Start-ups Demo Day był pierwszym tego typu wydarzeniem przez nas organizowanym. Chcemy się uczyć jak najefektywniej współpracować ze start-upami, a wydarzenia takie jak to na pewno stanowi dla nas wartość dodaną w tym zakresie – powiedziała Małgorzata Jarczyk-Zuber, Chief Innovation Officer w ING Banku Śląskim.

Wydarzenie odbyło się w Innovation ING Lab specjalnie zaprojektowanej przestrzeni w siedzibie banku w Katowicach, sprzyjającej kreatywnemu myśleniu i tworzenie innowacyjnych pomysłów. W spotkaniu wzięli udział członkowie zarządu oraz obszarów biznesowych banku. Kolejne spotkanie ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Źródło: infoWire.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.