Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Startupy zawalczą o milion złotych. Ruszyły zgłoszenia do konkursu

Najciekawsze start-upy powalczą we Wrocławiu o możliwość uzyskania inwestycji na poziomie miliona złotych w ramach konferencji Startup Wars. Udział w konkursie jest bezpłatny, przyjmowanie zgłoszeń trwa do 14 kwietnia br.

Fot. Materiały prasowe

Startup Wars Contest jest skierowany do biznesów technologicznych w fazie seed stage lub early stage, które posiadają przynajmniej MVP. Spośród przesłanych zgłoszeń 15 najlepszych pomysłów zaprezentuje się przed ekspertami oraz publicznością zgromadzoną na konferencji Startup Wars. Finalne „starcie” odbędzie się na scenie – ringu bokserskim. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie internetowej: www.startupwars.pl.

Nowa inicjatywa dla start-upów

Harmonogram konkursu obejmuje 3 etapy. Pierwszy, przyjmowanie zgłoszeń konkursowych, ma miejsce do 14 kwietnia. Drugi oraz trzeci – półfinał i finał – odbywa się w dniu konferencji, 29 kwietnia. W półfinale wystąpi 15 start-upów, natomiast w finale – na scenie głównej – 5. Laureaci zostaną ogłoszeni tego samego dnia.

Zgłaszane projekty oraz prezentacje finałowe będą oceniane pod kątem m.in. poziomu innowacyjności, potencjału biznesowego i doświadczenia zespołu.

Nagrody finansowe i wsparcie biznesowe

Zwycięzca konkursu zdobędzie gwarantowaną nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 złotych oraz preferencyjną możliwość ubiegania się o inwestycję w wysokości miliona złotych od funduszu Venture Capital Czysta3.

Pięciu finalistów może liczyć również na wsparcie biznesowe – udział w programie akceleracyjnym MIT Warmup, wspieranym przez MIT Enterprise Forum. Odbywający się jeszcze w 2020 roku cykl spotkań i warsztatów przygotuje firmy do procesu inwestycyjnego.

Startup Wars odbędzie się 29 kwietnia we Wrocławiu

Konkurs organizowany jest podczas Startup Wars, konferencji skierowanej do przedsiębiorców, inwestorów oraz osób zainteresowanych biznesem i polską sceną start-upową. Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia na Stadionie Wrocław. Wśród prelegentów znajdują się takie nazwiska jak Karol Sadaj, country manager firmy Revolut Polska, Nawojka Chałupińska, general manager CEE w platformie muzycznej Tidal czy Michał Sadowski, założyciel Brand24. Konferencję poprowadzi Artur Kurasiński, przedsiębiorca i autor bloga kurasinski.com.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

materiały prasowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Endriu 2 mar 2020 (23:22)

Super! W końcu zapowiada się jakiś mega ciekawy event we Wroclawiu. Az dziw ze przez tyle czasu nikt na to nie wpadl.