Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Stworzyli mobilną szklarnię na kółkach

Jeden z najbardziej znanych sklepów z roślinami na Brooklinie Tula House wpadł na nietypowy pomysł promocji. Stworzyli mobilną szklarnię z rośllinami, które mogą być inspiracją dla mieszkańców.

Fot. tula.house

Wszystko zaczęło się, gdy Christian Summers z Tula House w trakcie porannego biegu natknął się na stary samochód w 2015 roku. Wtedy padł pomysł, aby przekształcić ten pojazd w szklarnię. Po wielu modernizacjach i przebudowie gotowa szklarnia wyjechała na ulice Brooklinu w kwietniu 2016 roku. Tak właśnie narodziła się Tulita.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowa forma promocji przyciągnęła wielu nowych klientów. Mieszkańcy zaczęli inspirować się roślinami rozłożonymi w pojeździe. Ponadto pojazd spełnia funkcję ogrodu na kółkach, który idealnie komponuje się z betonowym otoczeniem.

Przeczytaj także na Mambiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.