Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zgłoś swój start-up do konkursu Chivas Venture

Do końca października trwa rekrutacja do V edycji Chivas Venture – konkursu wspierającego innowacyjne startupy. Chivas od 5 lat finansuje i otacza opieką mentorską przedsiębiorców, którzy wykorzystują swoją działalność do rozwiązywania największych problemów społecznych i ekologicznych na świecie. Konkurs to nie tylko szansa na nagrodę z puli miliona dolarów, ale przede wszystkim wiedza, doświadczenie i networking.

Fot. twitter.com/ChivasVenture

Chivas Venture to konkurs stawiający sobie za cel wyłonienie i wsparcie najbardziej obiecujących przedsiębiorstw, które poprzez swoje działania biznesowe zmieniają świat na lepsze rozwiązując największe problemy społeczne lub środowiskowe. Marka Chivas szczególnie docenia w ten sposób przedsiębiorców, dla których sukces oznacza w życiu coś znacznie więcej – jest kwintesencją wartości, które pozytywnie przekładają się na lepszy świat i dobro społeczne. W pierwszym etapie konkursu odbywają się krajowe eliminacje – spośród startupów które aplikują, wybieranych jest 11 najlepszych kandydatów, którzy następnie rywalizują o udział w lokalnym finale.

Zgłoszenia do końca października 2019

Poszukiwane są startupy, które nie tylko chcą odnosić sukcesy i osiągać zyski, ale u podstaw ich działania leży pozytywny wpływ na świat. Nieważne, jak długo przedsiębiorstwo znajduje się na rynku i co udało mu się osiągnąć do tej pory. Chivas otwiera drzwi dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i czują się na siłach, by przekonać do siebie jury pomysłem, determinacją, zaangażowaniem czy pierwszymi efektami pracy.

Sterowana głosem aplikacja, która pełni rolę asystenta dla osób z chorobami serca, systemem pozwalający na miarodajne zbadanie zjawiska kolizji ptaków z samolotami czy inteligentny kosz na śmieci, zajmujący się automatycznym sortowaniem odpadów to tylko przykłady startupów z poprzednich edycji, którym udało się osiągnąć dotychczas sukces dzięki Chivas Venture.

Światowy finał Chivas Venture

Finaliści powalczą o dofinansowanie z puli 1 miliona dolarów, ale to zaledwie część korzyści, jakie niesie ze sobą udział w konkursie. Uczestnicy otrzymają wsparcie mentorów, cykl szkoleń oraz wezmą udział w programie dokształcającym w zakresie prowadzenia firmy i jej promocji. Co więcej, mogą liczyć na networking i renomę na arenie międzynarodowej.

W minionej edycji konkursu Polska miała silnego reprezentanta. Martyna Sztaba ze startupu Syntoil najpierw zwyciężyła w krajowym finale Chivas Venture, a następnie rywalizowała na arenie międzynarodowej, mierząc się z najciekawszymi startupami z całego świata. W efekcie zajęła 2. miejsce w globalnym finale, a teraz zasiądzie w jury krajowej edycji konkursu i to między innymi od niej będzie zależało, kto zdobędzie szansę na rozwój, promocję i wsparcie finansowe dla swojego projektu.

Sukces to coś znacznie więcej

Udział w Chivas Venture to nie tylko szansa na pozyskanie wsparcia finansowego i budowanie własnej reputacji. To także bycie częścią wyjątkowej platformy wymiany myśli, gdzie uczestnicy konkursu mogą skonfrontować się z różnorodnymi definicjami sukcesu. Sukces dla każdego oznacza coś innego – wg marki Chivas każdy z nas jest wyjątkową kompozycją wartości i talentów, które razem składają się na unikalną całość – swoisty blend, który definiuje prawdziwy sukces.  Konkurs Chivas Venture jest odzwierciedleniem tego podejścia, dlatego marka celebruje oraz wspiera ludzi, dla których sukces oznacza coś znacznie więcej niż tylko zyski.

Rekrutacja do konkursu trwa tylko do końca października br. Zgłoszenie wymaga czasu i zaangażowania, dlatego już dziś wejdź na stronę Chivas Venture i dowiedz się, co możesz zyskać oraz jak przygotować zgłoszenie.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.chivas.com/pl-PL/the-venture/apply

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.