Wolves Summit

Warszawa 24 marca 2020 - 25 marca 2020

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja biznesowa, która od 2015 roku wspiera społeczność innowacji. Kiedyś sami byliśmy startupem – braliśmy wtedy udział w setkach konferencji biznesowych na całym świecie, starając się budować odpowiednie relacje i znajdować cennych partnerów. Nie było to łatwe – tradycyjne podejście do networkingu było dla nas zbyt wolne i nieefektywne; research przed konferencją, znajdowanie wybranych osób podczas konferencji -w dodatku kiedy nie są one zajęci nikim innym- i próby nawiązania relacji mających potencjał na przyszłą współpracę zajmował zbyt wiele naszego cennego czasu i wysiłku.

Właśnie dlatego postanowiliśmy położyć temu kres.

Wprowadziliśmy unikalną, wydajną, dobrze dopasowaną formułę networkingu, która dopasowuje do siebie naszych uczestników w oparciu o ich tagi, preferencje i wymagania. Oferując dostęp do zaawansowanego oprogramowania do matchmakingu na dwa tygodnie przed konferencją, umożliwiamy wypełnienie kalendarzy za pomocą cennych, krótkich spotkań 1:1 i pełne wykorzystanie doświadczenia Wolves Summit.

Zapewniamy społeczności innowacyjnej platformę do nauki, innowacji, budowania cennych relacji i rozwoju. Oprócz wysokiej jakości networkingu 1:1, działania Wolves Summit obejmują:

  • Konkurs Great Pitch – konkurs pitchingowy dla najlepszych start-upów
  • Panele dyskusyjne i keynotes na temat najnowszych trendów technologicznych
  • Partner EXPO i Startup EXPO, Imprezę Networkingową, VIP Party

dumą wspieramy ekosystem i pomagamy osobom kształtującym przyszłość tworzyć cenne kontakty biznesowe.