Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

25 tys. euro na biznes dla małej firmy

Nawet 25 tys. euro pożyczki będą mogły uzyskać osoby prowadzące swoje małe przedsiębiorstwa. Za pół roku rusza bowiem unijny program wspierający właśnie drobną przedsiębiorczość w krajach Unii. Na kredyty na rozwój najmniejszych firm przeznaczone zostanie blisko 500 mln euro.

 

Pożyczki na rozwój mikroprzedsiębiorstw przyznawane będą na okres maksymalnie 8 lat. Mają one być receptą na gorsze czasy dla firm w pozyskiwaniu finansowania z banków, które niechętnie udzielają firmowych kredytów.

– Jak zdobyć pieniądze na własną firmę

– Nawet 40 tys. zł na własny biznes

– Poszukaj swojego anioła biznesu

– Jak zdobyć kapitał od inwestora

– Zobądź kapitał na własny e-biznes

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.