Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Dni Ubezpieczonego w ZUS

ZUS zaprasza na Dni Ubezpieczonego. Od dziś do piątku będzie można skorzystać z bezpłatnych porad.

Będziemy mogli dowiedzieć się o stanie naszego konta czyli miejsca, do którego wpływają składki, gdzie co roku są waloryzowane i z którego wypłacana będzie nasza emerytura. Klienci będą mieli również okazję sprawdzić, czy pracodawca odprowadza we właściwej wysokości składki na ubezpieczenie społeczne. Będą mogli także uzyskać informacje co przyniesie elektroniczne zwolnienie lekarskie czy jak poruszać się po własnym profilu na Platformie Usług Elektronicznych. Na pytania oprócz pracowników Zakładu będą odpowiadać też zaproszeni eksperci m.in. z Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy czy Urzędu Skarbowego.

Dyżury zaplanowano od godziny 9.00 do 17.00. Dla zainteresowanych przygotowane zostały materiały informacyjne: ulotki oraz poradniki.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Monika Chrobak/to/

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.