Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kobiety sukcesu radzą o biznesie

Na początku marca w Lublinie odbył się II Salon Biznesu dla młodych przedsiębiorców. Tematem przewodnim spotkania było zachęcenie młodych kobiet do rozpoczęcia własnej działalności i spróbowania swoich sił w biznesie. W tym wydaniu newslettera przedstawiamy nagranie, które miało miejsce 4 marca 2009 w lubelskim Akademickim Radiu Centrum i jest kontynuacją wątków poruszanych podczas konferencji.

Nagranie dotyczy tematu kobiety w biznesie – począwszy od jej raczkowania na polu biznesu, pozycji jako lidera firmy, skuteczności działania w porównaniu do mężczyzn (zalety i wady obu płci), poprzez różnice w traktowaniu. Rozmowa przenosi się też na inne tory- wzajemnych relacji między kobietami w firmie oraz stylu prowadzenia przez nie biznesu. Na zakończenie poruszony zostaje temat pozycji kobiety w polityce.

Rozmówczyniami są 3 kobiety biznesu: Solange Olszewska (Solaris S.A.), Izabela Kielczyk (psycholog biznesu) oraz Henryka Strojnowska (wicewojewoda lubelski).

Posłuchaj przedsiębiorczych kobiet: Część 1, Część 2

Polecamy:

– Jak zdobyć pieniądze na własną firmę

– Nawet 40 tys. zł na własny biznes

– Poszukaj swojego anioła biznesu

– Jak zdobyć kapitał od inwestora

– Zobądź kapitał na własny e-biznes

Źródło: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.