Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Małe firmy mają swoje święto

Zapraszamy do udziału w Pierwszym Europejskim Tygodniu poświęconym MŚP, który odbędzie się na Dolnym Śląsku w dniach 8 – 14 maja 2009 roku.

Przedsięwzięcie, którego głównym koordynatorem jest Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskiej, ma za zadanie promować ducha przedsiębiorczości w Europie oraz informować przedsiębiorców o formach wsparcia dostępnego na szczeblu europejskim, krajowym i lokalnym.

Hasłem przewodnim Europejskiego Tygodnia MŚP na Dolnym Śląsku jest „Dolny Śląsk. Idea i Technologie”.

Pierwszym spośród zaplanowanych wydarzeń będzie uroczysta inauguracja działalności Dolnośląskiego Parku Technologicznego (T-Parku), która odbędzie się w dniu 8 maja br.

Gościem honorowym inauguracji będzie Pani Profesor Danuta Hübner, Komisarz Unii Europejskiej ds. Polityki Regionalnej.

W kolejnych dniach będą organizowane spotkania i seminaria, podczas których mieszkańcy Dolnego Śląska będą mogli zapoznać się z ideą parków technologicznych, potencjałem naukowo-badawczym i innowacyjnym Dolnego Śląska oraz z możliwościami funkcjonowania na rynku europejskim i zasadami finansowania rozwoju firmy.

Organizatorem wydarzeń na Dolnym Śląsku jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Więcej informacji o inicjatywie na stronie darr.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.