Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nawet 300 tys. zł na założenie firmy

Nawet na 300 tysięcy złotych mogą otrzymać osoby, które chcą założyć firmę w małym mieście lub na wsi. Aby uzyskać taką kwotę wsparcia przedsiębiorca będzie musiał utworzyć 5 lub więcej miejsc pracy – pisze „Gazeta prawna. Wnioski o unijne pieniądze na mikrofirmy młodzi przedsiębiorcy mogą składać od 5 do 18 maja w regionalnych oddziałach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Dotacja w kwocie 300 tys. zł na założenie firmy to bardzo atrakcyjna pomoc dla przedsiębiorczych Polaków. Cieszy fakt, że pojawia się coraz więcej inicjatyw i programów, dzięki którym młodzi przedsiębiorcy cierpiący na brak kapitału mogą zrealizować swoje pomysły na biznes.

Szukasz kapitału?

Więcej w „Gazecie prawnej”, w artykule „Do 300 tys. zł bezzwrotnej pomocy dla mikroprzedsiębiorstw na wsi”, autorstwa Bożeny Wiktorowskiej

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
SIKOR 10 maj 2009 (20:25)

a czy jeżeli jestem rolnikiem to moge także ubiegac sie o tę dotacje ? ja raczej nie mam koneksji politycznych a te moja częśc najlepiej 300000 to mógł bym pozyczyc z banku wystarczyło by potwierdzenie z Arimr ....