Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ostatni tegoroczny Barcamp już niebawem

Już 19 grudnia o godzinie 13.00 w Poznaniu odbędzie się ostatni w tym roku Barcamp. Tradycyjnie już spotkanie branży internetowej odbędzie się w Starym Browarze.

Organizatorzy informują, że gościem Specjalnym nadchodzącego spotkania będzie Paweł Jarco, który zdradzi uczestnikom barcampu szczegóły swojej inicjatywy wypalony.pl. Projekt Wypalony.pl ma na celu przekonanie placzy do rzucenia nałogu.

Podczas Barcampu odbędzie się także część warsztatowa. Uczestnicy zainteresowani wzięciem w niej udziału, przedstawieniem swojego projektu, zasięgnięciem porady albo omówieniem swojego pomysłu z innymi uczestnikami, już w sobotę będzie miał ku temu okazję – wystarczy zgłosić swoją prezentację w formularzu.

Formularz rejestracyjny i wszystkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://poznan.barcamp.pl/

Źródło: Barcamp.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.