Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PARP pomoże startupom wejść na giełdę

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie wspierać mały i średni biznes, który chce wejść na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W opinii PARP, przedsiębiorcy z tego typu firm w niewystarczającym jeszcze stopniu korzystają i poszukują źródeł finansowania swoich inwestycji poprzez rynki kapitałowe. Zastępca prezesa Agencji Teresa Kubas-Hul zapowiada konkretne działania. Chodzi na przykład o pomoc w sfinansowaniu kosztów związanych z przygotowaniem dokumentacji.

PARP liczy na duże zainteresowanie przedsiębiorców. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości współpracuje z Giełdą w tym zakresie. Pieniądze na realizację tego projektu będą pochodziły z programu operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-20.

IAR K.P./mitro/

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.