Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PGNiG podniesie cenę gazu

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo chce podnieść ceny gazu. Oficjalny wniosek w tej sprawie wpłynął do Urzędu Regulacji Energetycznej.

Prezes Urzędu Marek Woszczyk powiedział, że wniosek jest analizowany. Nie ujawnił, jakiej podwyżki chce PGNiG ani czy się przychyli do wniosku. URE twierdził wcześniej, że w tym roku nie będzie żadnych nowych podwyżek.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Banki 25 paź 2018 (22:01)

Jeżeli przejdziesz do taurona będziesz mieć gazownika, szklarza, hydraulika i ślusarza w jednym. Także wystarczy w razie awarii to zgłosić i czekać na przyjazd fachowca