Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PiS chce zerowej stawki podatku dla emerytów

Wczorajsze wystąpienie Donalda Tuska było dowodem jego lekceważenia i pogardy wobec Polaków – uważa wiceprezes PiS Mariusz Kamiński. Premier przedstawił wczoraj w Sejmie plany rządu do końca kadencji. Zapowiedział między innymi podwyżkę rent i emerytur o co najmniej 36 złotych. Mariusz Kamiński powiedział w radiowej Jedynce, że nie można ignorować problemów ludzi przez 8 lat rządzenia, a przed wyborami – obiecywać podwyżki świadczeń.

PiS ma przygotowany projekt ustawy, który przewiduje zerową stawkę podatku dochodowego dla emerytów – mówił Kamiński. Partia Jarosława Kaczyńskiego chce też wprowadzenia podatku bankowego i podatku od hipermarketów. Mariusz Kamiński mówił, że te sieci handlowe przyczyniły się do upadku wielu polskich przedsiębiorstw.

PR1/IAR/dw/zr

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.