Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pomogą pozyskać kapitał na własny biznes

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości pełniący funkcję Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza na bezpłatne doradztwo z zakresu sporządzania wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Od listopada 2008 PAIP wspólnie z Fundacją Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości świadczą usługi doradcze i szkoleniowe jako Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach tej działalności oferowane jest doradztwo z zakresu budowania założeń projektu, znajdowania możliwości dofinansowania danego pomysłu, a także pisania samego projektu. Usługi te świadczone są przez osoby z dużym doświadczeniem w realizacji i pisaniu wniosków unijnych.

W grudniu zapraszamy także na trzy szkolenia: Przygotowanie i zarządzanie projektem finansowanym z Unii Europejskiej, Zamówienia publiczne i pomoc publiczna w projektach finansowanych z Unii Europejskiej, a także Public Relations w kształtowaniu wizerunku.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach: www.poznan.roefs.pl oraz www.paip.poznan.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.