Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rozpocznij biznes z AIPBusinessLink.com

Oficjalnie ruszyła strona internetowa Inkubacji w AIP Business Link. Od dzisiaj pod adresem www.aipbusinesslink.com każdy może poznać ideę tego przedsięwzięcia i przekonać się, dlaczego AIP Business Link może być milowym krokiem do innowacyjnej gospodarki w przedsiębiorczej Polsce!

Już dziś, jeszcze przed startem pierwszego z nowych centrów przedsiębiorczości, wokół projektu AIP Business Link organizatorzy chcą zbudować społeczność osób oraz instytucji, które podobnie jak my wierzą, że innowacyjna gospodarka potrzebuje właśnie takich bodźców i narzędzi – wiedzy, kreatywności, otwartości na świat, sprawności i efektywności w zarządzaniu. To wszystko znajdzie się w AIP Business Link!

AIP Business Link jest częścią AIP Group, która została powołana w celu zbudowania sieci instytucji i firm rozwijających przedsiębiorczość. W ramach AIP Group działają ponadto Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, AIP Seed Capital, AIP Consulting oraz Agencja Innowacyjnej Promocji.

Sieć AIP Business Link stawia sobie kilka celów:

– stworzenie sieć instytucji otoczenia biznesu AIP Business Link, świadczących innowacyjne usługi przedsiębiorcom w ramach centrów przedsiębiorczości zlokalizowanych w największych miastach Polski.
– wspieranie przedsiębiorczości poprzez stworzenie odpowiednich warunków do tego, aby rozwijające się firmy dzięki korzystaniu z wyspecjalizowanych usług stawały się coraz bardziej konkurencyjne na rynku europejskim i światowym.
stworzenie warunków do kreowania i przyspieszania wdrażania innowacji produktowych i procesowych w przedsiębiorstwach z sektora MSP
– umożliwienie rozwoju całego sektora MSP poprzez wiedzę, innowacje i nowe technologie, a więc w kierunku właściwym dla knowledge – based economy.
– zbudowanie społeczności przedsiębiorców skupionych wokół AIP Business Link .

Centra Przedsiębiorczości AIP Business Link znajdują się we wszystkich największych miastach w Polsce. Jest to jedyna i największa sieć ośrodków wspierających biznes w naszym kraju oraz inicjatywa rozpoznawalna i wyróżniająca się w całej Europie, entuzjastycznie opisywana w specjalistycznych branżowych bazach dobrych praktyk.

Centra AIP Business Link liczą po kilkaset metrów kwadratowych i znajdują się w najważniejszych punktach miast. W sieci AIP Business Link inkubowanych jest tysiące przedsiębiorstw z sektora MSP, a przedsiębiorcy otrzymują profesjonalne, pożądane na rynku innowacyjne usługi w niespotykanie przystępnej formie.
 
Dzięki inspiracji najlepszymi światowymi doświadczeniami, w AIP Business Link działają nieznane wcześniej Laboratoria Wiedzy, Kreatywności, Multimediów oraz IT. AIP Business Link  sprawia, iż przedsiębiorcy mogą zdalnie zarządzać sprawami swojej firmy poprzez pierwszy w Polsce profesjonalny system wirtualnych biur, a spotkania biznesowe odbywają w nowoczesnych meeting – roomach.

Zaoszczędzony w ten sposób czas właściciele firm poświęcają na pracę ze specjalistami z zakresu kreowania i wdrażania innowacji czy też zdobywanie wiedzy o przykładach najlepszych rozwiązań z ich dziedzin z całego świata.

AIP Business Link to również miejsce spotkań elit polskiego młodego biznesu w ogólnopolskiej sieci Klubów Przedsiębiorcy. To właśnie tam przedsiębiorcy dzielą się swoim sukcesem, pasją i doświadczeniami oraz zdobywają nowe kontakty biznesowe. Dzięki efektowi sieci, Klub Przedsiębiorcy wykracza poza wymiar regionalny – to także internetowy portal społecznościowy, lecz przede wszystkim prężna ogólnopolska społeczność przedsiębiorczych ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie dzięki decyzji o zaufaniu AIP Business Link.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.