Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rusza konkurs na mikrofirmę roku

Rusza szósta edycja konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy zaprasza mikrofirmy z całej Polski do  udziału w tegorocznym plebiscycie. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej kwocie 100 tysięcy złotych.

Do głównych celów konkursu należą prezentacja i promowanie pozytywnych efektów działań gospodarczych, zachęcenie do zakładania małych firm oraz popularyzacja mikroprzedsiębiorczości jako jednej z podstawowych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Do tej pory Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy nagrodziła i wyróżniła 45 mikroprzedsiębiorców z całej Polski.

W tym gronie znalazły się przedsiębiorstwa zajmujące się rozwojem nowoczesnych technologii, prowadzące hodowlę ślimaków, czy oferujące kompleksowe usługi szewskie. Wspieranie oraz promowanie mikrofirm to jeden z podstawowych celów konkursu. Wyróżniamy najlepszych i najbardziej aktywnych przedsiębiorców.

Doceniając ich wysiłek włożony w prowadzenie własnej działalności pokazujemy, że warto budować własny biznes – twierdzi Krzysztof Kaczmar, dyrektor Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Mikrofirmy na start

Firmy, które chcą wziąć udział w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010” powinny  spełniać następujące warunki formalne: roczny obrót nie wyższy niż 2 mln euro oraz zatrudnienie niższe niż 10 pracowników. Kapituła konkursu oceni także przedsiębiorstwa pod kątem pomysłu na prowadzenie własnego biznesu oraz umiejętności prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstwa.

Zgłoszenia do konkursu mikrofirmy powinny dokonać wypełniając specjalny formularz na http://kronenberg.org.pl/mikroprzedsiebiorcaroku/. Wszystkie dane mikroprzedsiębiorców podane w procesie rejestracji zostaną wykorzystane za zgodą uczestników i jedynie na potrzeby konkursu.

Laureat tegorocznej edycji konkursu otrzyma prestiżowy tytuł  „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010” oraz nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych.  Kapituła konkursu przyzna także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

SENIOR – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;
START – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł ;
MIKRO – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;
NOWE TECHNOLOGIE – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł.

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku” odbędzie się 23 czerwca 2010 w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.