Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ruszyła platforma programu „Młodzi przedsiębiorcy”

Wystartował program „Młodzi przedsiębiorczy”, realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, który skierowany jest do uczniów i nauczycieli gimnazjów z całej Polski. Inicjatywa składa się z dwóch etapów – uczniowie pracujący w małych zespołach zakładają i prowadzą firmę, a następnie zarządzają własnymi zasobami.  

Za informatyczną część platformy edukacyjnej, która umożliwia uczestnikom realizować zadania wynikające z założeń programu odpowiada 3e Software House & Interactive Agency. Zespoły uczniów i nauczycieli posiadają swoje konta w systemie. Dzięki nim mogą wprowadzać poszczególne etapy, wypełniać testy sprawdzające ich umiejętności oraz komentować i recenzować pracę innych uczestników programu. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji również forum dyskusyjne.

Program „Młodzi przedsiębiorczy” finansowany jest ze środków Narodowego Banku Polskiego. Treści omawiane w programie są zgodne zarówno z nową, jak i ze starą podstawą programową nauczania wiedzy o społeczeństwie w zakresie przygotowania do udziału w życiu gospodarczym. Więcej informacji o programie znajduje się na stronie www.ceo.org.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.