Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine

Od początku działalności GoldenLine przyświecała idea łączenia pracodawców z pracownikami. Serwis udostępnia narzędzia takie jak Profile Pracodawców czy Katalog Pracodawców, które mają ułatwiać proces komunikacji pomiędzy tymi grupami. Jesteśmy przekonani, że pracodawcy mają realny wpływ na to, co dzieje się w ich organizacjach, a opinie o pracodawcy, nawet te negatywne, mogą być źródłem cennych informacji i bodźcem do podejmowania właściwych działań. Są pracodawcy, którym się to udaje, wykazują się konsekwencją, a jednocześnie są otwarci na niestandardowe działania. Są bezkompromisowi w stawianiu na najważniejszy zasób jaki firma posiada, czyli na „ludzi”, którzy tę firmę określają. TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 GoldenLine to zestawienie najbardziej aktywnych firm w serwisie.

TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine:

  1. Orange Polska
  2. Capgemini Polska
  3. Randstad Polska
  4. Sii
  5. Nokia
  6. ABB
  7. Delphi Poland
  8. Alior Bank
  9. T-Mobile Polska
  10. Nationale-Nederlanden

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie algorytmu, który uwzględnia następujące dane: średnią z ocen wystawionych na Profilu Pracodawcy w odniesieniu do ich liczby, aktywność pracodawców na profilach czyli liczbę dodawanych postów, komentarzy oraz liczbę publikowanych ofert pracy w 2015 roku.

W połowie bieżącego roku GoldenLine udostępnił użytkownikom serwisu Katalog Pracodawców. Katalog Pracodawców to baza prawie 30 000 potwierdzonych i rzetelnych opinii na temat pracodawców.

Katalog Pracodawców jest stale aktualizowanym zestawieniem wszystkich Profili Pracodawców w serwisie. Daje możliwość sortowania pracodawców według średniej z ocen wystawionych na profilach lub według popularności. Użytkownicy mają dodatkowo możliwość sortowania pracodawców po branży oraz po lokalizacji. Na pozycję w Katalogu Pracodawców według popularności wpływa średnia z ocen wystawionych przez byłych lub obecnych pracowników na profilach w stosunku do liczby wystawionych opinii, aktywność na profilach rozumiana jako dodawane komentarze, posty oraz posiadane ofert pracy.

Zestawienie Top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldneLine zostało przygotowane w oparciu o algorytm wykorzystywany w Katalogu Pracodawców.

Lista nagrodzonych firm została ogłoszona 20 października 2015 r. podczas obchodów 10-lecia GoldenLine, które odbyły się w Restauracji Endorfina Foksal w Warszawie.

GoldenLine

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.