Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Trwa konkurs na najlepszy biznesplan

Zakończył się właśnie pierwszy z trzech etapów konkursu „Gdyński Biznesplan”. Wiadomo więc, że zainteresowanie siódmą już edycją tego projektu jest równie duże jak w poprzednich latach. Do Urzędu Miasta w Gdyni napłynęło aż 281 projektów na własny biznes, napisanych przez 305 uczestników. Największa liczba kandydatów na biznesmenów pochodzi z Trójmiasta. Swoje projekty przysłali także mieszkańcy Torunia, Krakowa, a nawet… Luksemburga.

Do zwycięstwa w konkursie droga jest jednak jeszcze daleka, bo uczestników „Gdyńskiego Biznesplanu” czekają kolejne dwa etapy zabawy. Teraz do swoich pomysłów będą musieli przekonać jury podczas osobistej rozmowy.

Laureaci konkursu, których poznamy 28 maja, liczyć mogą na atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się notebooki i telefony komórkowe, a także poręczenia kredytów, bezpłatna obsługa prawno-księgowa, pomoc w uzyskaniu pożyczki i zwolnienie z opłaty prowizyjnej, dostęp do funduszu kapitałowego Agencji Rozwoju Pomorza SA.

Konkurs odbywa się pod patronatem „Polski Dziennika Bałtyckiego”.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.