Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Wystartował nowy serwis dla młodych par

Szukacie wyjątkowego miejsca na ślub? Marzy Wam się wesele jak z bajki? W zamku, pałacu lub klimatycznym dworku z poprzedniego wieku? Z myślą o Was powstał nowy portal – RoyalWedding.pl – którego ideą jest zebranie w jednym miejscu bazy najpiękniejszych miejsc weselnych w Polsce.  

Wybór miejsca na przyjęcie weselne jest najważniejszym elementem rozpoczynającym przygotowania do ślubu. To niezwykle ważna i trudna decyzja, ponieważ wybrane miejsce powinno stworzyć wyjątkową atmosferę przyjęcia weselnego i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. W serwisie www.RoyalWedding.pl można znaleźć wyłącznie najpiękniejsze zabytkowe obiekty i stylowe miejsca w Polsce. Przyszli małżonkowie znajdą je na stronie według podziału na rodzaj obiektu: zamki, pałace, dworki, stylowe miejsca; oraz województwo lub dowolnie wybrane słowo kluczowe.  

Oprócz bazy miejsc na wymarzone wesele na stronie można znaleźć „Klub Royal Wedding”, gdzie Młode Pary mogą zapoznać się z ofertami profesjonalnych i sprawdzonych wykonawców usług weselnych. W przypadku wątpliwości co do wyboru miejsca na przyjęcie weselne założyciele portalu – wykwalifikowani specjaliści od organizacji ślubów – bezpłatnie pomogą Młodym Parom wybrać miejsce, najbardziej odpowiadające ich wymaganiom.

„Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary  i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsce zagwarantuje świetną zabawę do białego rana.” – mówi Joanna Kłosińska – Konsultant ślubny w firmie SENSAR.

W zakładce „Do poczytania” można znaleźć ciekawe artykuły i porady, m.in. jak wybrać miejsce na wesele, jak powinien wyglądać idealny ślubny makijaż, jak dobrać do sylwetki krój sukni ślubnej. W przyszłości założyciele portalu planują razem z Partnerami i miejscami weselnymi organizować konkursy dla Młodych Par i akcje promocyjne.  

Serwis powstał w listopadzie 2009 r. i cały czas się rozwija. Nowych obiektów przybywa z każdym dniem, także już niedługo będzie to największa baza najpiękniejszych, niebanalnych miejsc na organizację uroczystości ślubnej.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.