Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Wzrasta popyt na nianie

W czasie wakacji nianie nie powinny mieć kłopotu ze znalezieniem pracy. W czerwcu i w lipcu o 1/4 wzrasta zapotrzebowanie na opiekę wakacyjną nad dziećmi – wynika z danych firmy Baby&Care. Najczęściej chodzi o opiekę na dziećmi w wieku od 4 do 9 lat.

W tym czasie istotnie zapotrzebowanie na nianie, które mogą wyjechać wraz z rodziną na wakacje.

Idealna niania na wakacje to studentka pedagogiki, psychologii, filozofii lub kierunków artystycznych, w wieku od 20 do 25 lat. Powinna być serdecza, sympatyczna oraz kreatywna, by dziecko nie nudziło się. Punktowane też są kursy pierwszej pomocy, zdolności językowe, muzyczne oraz plastyczne.

Baby&Care zajmuje się między innymi rekrutacją specjalistów zajmujących się opieką.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.