Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Agencja nieruchomości

Opis projektu: Od trzech lat buduję bazę danych prywatnych klientów, poszukujących pomocy w sprzedaży nieruchomości. Odnotowuje coraz większe zainteresowanie w pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Obecnie oferuję klientom pełną prezentacje w postaci przygotwania ofert sprzedaży, prezentacji z drona itp. Moim klientem są osoby prywatne chące sprzedać działkę, jak i duże firmy i deweloperzy.

Jestem w stanie samodzielnie pozyskać klienta, przygotować prezentację nieruchomości w oparciu o obecny rynek negocjując dobrą cenę sprzedaży oraz prowizji i na końcu pozyskać kupca i sfinalizować transakcje.

Branża / kategoria: commerce, marketing, nieruchomości

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Od trzech lat pomagam w sprzedaży nieruchomości tworząc prezentacje multimedialne wraz z relacją z dronów. Pracuje dla Agencji nieruchomości oraz agentów jak i prywatnych klientów, których sam pozyskuję. Przez ten czas poznałem bardzo dobrze rynek nieruchomości, na Mazowszu jak i w całej Polsce. Posiadam bardzo dużą bazę klientów prywatnych, a dzięki kompleksowej obsłudze sprzedażowej jestem w stanie pozyskiwać klientów na wyłączność – wiedząc, że poświęcony czas na promocję i pośrednictwo się zwróci, wraz z dobrym zarobkiem.

Dla kogo: Docelowym klientem jest osoba prywatna i umowa na wyłączność sprzedaży nieruchomości. Klienci prywatni: działki, domy, mieszkania. Firmy, lokale usługowe, tereny inwestycyjne, deweloperzy itd. Cały rynek nieruchomości.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Osoba ambitna.

Konkurencja: Wszystkie agencje nieruchomości. Ich wielkość polega na ogromnej bazie klientów, podobną strategią ja bym chciał działać. Lecz działania byłby zdecydowanie bardziej profesjonalne.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Start sezonu na prezentacje w marcu. Od marca chcemy budować bazę klientów i pozyskiwać klientów na wyłączność.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Agencja nieruchomości

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:18)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]