Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Akamadr

Opis projektu: Nasz projekt jest to Akamadr – startup zajmujący się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych oraz opieką informatyczną. Ponadto oprócz projektów typowo webmasterskich planujemy wprowadzić urządzenia IoT do swojej oferty.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Nasz pomysł narodził się z pasji do tworzenia serwisów internetowych oraz z doświadczenia i własnych przemyśleń na temat rynku.

Dla kogo: Działamy w sektorze B2B, najczęściej są to firmy usługowe bądź sklepy internetowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Kamila od 8 lat pasjonatka WordPressa, od 2 lat zawodowo zajmująca się zarówno backendem jak i frontendem.
Adrian pierwsze strony robił jeszcze w gimnazjum, od 2 lat profesjonalnie w branży.

Konkurencja: Konkurencyjnych firm jest sporo, jednak jesteśmy zdania, że zapotrzebowanie jest ogromne i dla każdego znajdzie się miejsce.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Stać się wyróżniającą się firmą na podlaskim rynku.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Akamadr – tworzenie stron internetowych

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.