Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Animatorzy

Animatorzy to osoby animujące, a więc kreujące dane zdarzenia, zachowania ludzkie, potrafiące nadać odpowiedni obraz rzeczywistości, wpływające na odbiór społeczny danego przedsięwzięcia. Protoplastami tego fachu byli klakierzy. Nazwa jak i sam fach wywodzą się z Francji, gdzie niejaki Sauton zinstytucjonalizował klakę i założył w 1820 r. w Paryżu „Biuro zapewniające powodzenie aktorom i sztukom teatralnym”.

Dzisiaj animatorzy, to nie tylko klaka, ale przede wszystkim jedna z najskuteczniejszych form bezpośredniego wsparcia marketingowego zarówno danej marki, produktu, jak również polityków czy całych partii bądź organizacji polityczno-społecznych.

Animatorzy to również świetni wodzireje, którzy opracują i poprowadzą zabawy i konkursy na każdą okazję, tworząc niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę każdej imprezy.

Oferta

Instytucje, firmy, partie polityczne, organizacje społeczne, itp. opierały zazwyczaj swoje działania na pracownikach, członkach organizacji lub wynajętych hostessach, zatrudnianych przypadkowo, bez wymaganych szkoleń w tym zakresie. Jak łatwo się domyśleć skuteczność ich działań była również kwestią przypadku.

W oparciu o młody, energiczny i wykwalifikowany zespół, a także autorski program przeprowadzamy fachowe szkolenia z zakresu metod skutecznej komunikacji, w tym:

– autoprezentacji
– mowy ciała
– sztuki negocjacji
– socjotechniki
– sztuki perswazji
– skutecznej manipulacji

Dzięki temu, tworzone przez nas grupy profesjonalnych animatorów zapewniają naszym klientom wielokrotny wzrost skuteczności przedsięwzięć, tworząc jednocześnie niepohamowany „efekt lawiny”.

Usługi obejmują m. in.:

– akcje promocyjne
– prowadzenie i organizację konkursów i zabaw dla dzieci i dorosłych
– wydarzenia i imprezy artystyczne
– happeningi
– imprezy z udziałem św. Mikołaja (także wizyty domowe)
– organizację imprez integracyjnych
– kampanie wyborcze
– meetingi polityczne
– konferencje prasowe
– akcje uliczne
– pikiety
– udział w kręceniu spotów
– organizację powyższych zdarzeń

Nowatorstwem tego projektu jest unikalna metodyka budowania pozytywnych relacji pomiędzy klientem a produktem:

– łatwość dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb klienta
– tworzenie efektu lawiny powoduje podświadome przekształcanie się potencjalnych klientów w nieświadomych animatorów marki
– bardzo wysoka skuteczność przy proporcjonalnie niskich kosztach jej uzyskania
– tworzenie oddolnego poparcia dla prowadzonych przedsięwzięć, marek, partii, osób
– podnoszenie pozytywnego wizerunku klienta w odczuciu społecznym
– efektywne pozyskiwanie klientów, poparcia, zaangażowania i uzyskiwanie dobrego wizerunku\

Animatorzy.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.