Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Antizapping.com

Opis projektu: Antizapping.com to kompletne rozwiązanie zmniejszające poziom zappingu widzów TV danego nadawcy satelitarnego lub DVBT. Effective antizapping solution, simple, yet powerful.

Analiza wykonalności na podstawie wiedzy i doświadczenia naszych informatyków oraz informacji uzyskanej z rozpoznania rynku producentów dekoderów, którzy szczęśliwie mieszczą się w naszym mieście Zielona Góra, ADBglobal.com

Branża / kategoria: informatyka, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Na podstawie własnych obserwacji, jako zaawansowanego 10 -letniego użytkownika NC+ oraz rozeznania rynku.

Dla kogo: Obecny cel: nawiązać rozmowy z nadawcami. Szczególnie zainteresowany powinien być jedyny polski nadawca, Mr. Solorz. Jeżeli Mr. Solorz zastosuje nasze rozwiązanie, zostawi francuskiego konkurenta z NC+ za plecami.

Nasz system może być zastosowany nie tylko w Polsce, ale w UE oraz globalnie. Jego wdrożenie to jak przejście radia z AM na FM, totally disruptive invention.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: mgr inż. Jacek Zdanowicz, niezależny wynalazca, plus grupa doświadczonych kolegów informatyków

Konkurencja: Konkurencji brak.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Nawiązać rozmowy z nadawcami. Szczególnie zainteresowany powinien być jedyny polski nadawca, Mr. Solorz. Jeżeli Mr. Solorz zastosuje nasze rozwiązanie, zostawi francuskiego konkurenta z NC+ za plecami.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Antizapping.com Zmniejszamy zapping w Twojej sieci o połowę

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.