Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Automade

Opis projektu: AUTOMADE dostarcza narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych w korporacjach oraz MŚP. Intuicyjne roboty softwarowe stworzone przez AUTOMADE naśladują pracę użytkownika „klikając za niego” w systemach informatycznych. Roboty zbierają dane, przenoszą je do innych systemów, wypełniają dokumenty oraz wykonują wszelkie powtarzalne zadania w pracy biurowej. AUTOMADE buduje swoją przewagę na rynku Robotic Process Automation (RPA) poprzez super prosty interfejs robota, unikalną technologię łatwego nagrywania procesów oraz zaawansowane algorytmy zwiększające odporność robotów na zmiany w środowisku IT klienta.  
AUTOMADE niweluje barierę wejścia firm w Robotic Process Automation, kładzie mocny nacisk na możliwość samodzielnej automatyzacji przez użytkowników biznesowych oraz popularyzację robotyzacji w małych i dużych firmach. Tworząc łatwe w użyciu roboty zdecydowanie upraszcza proces wdrożenia i ich obsługi, zwiększa zadowolenie pracowników, którzy nie muszą realizować monotonnych zadań, a także przyspiesza procesy i obniża koszty ich realizacji. Nasze roboty wdrażamy zarówno u klientów korporacyjnych, jak i pochodzących z małych i średnich przedsiębiorstw.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Tworząc i wdrażając przez lata systemy klasy BPM dla naszych klientów zauwazyliśmy potrzebę automatyzacji procesów biznesowych. Na rynku brakuje intuicyjnego narzedzia do Robotic Process Automation dlatego zdecydowaliśmy sie na budowę aplikacji – Robotów, które będą intuicyjne w obsłudze i uproszczą sam proces automatyzacji.

Dla kogo: AUTOMADE dostarcza narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych w korporacjach oraz MŚP.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Michał Wolszlegier (CEO)
Stanisław Klunder (CTO)

Konkurencja: Tworzymy nowe podejście do robotyzacji procesów biznesowych. W szeroko pojętym kontekscie RPA naszym konkurentem są twórcy rozwiązań RPA/RDA tacy jak:
www.uipath.com
www.blueprism.com
www.automationanywhere.com

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Jesteśmy w fazie komercjalizacji. Startujemy nowo utworzony brandem Automade, pod którym sa oferowane tworzone i rozwijane Roboty – oprogramowania robotycznego do automatyzacji procesów biznesowych

Zespół: 15-20 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Automade

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.